bugün

Bence gözlerdir.
Gerektiğinde konuşmaya bile gerek kalmaz.
adını tam bilmiyorum ama omuzlarda olan köprücük kemiğinin belirgin olduğu kısımdaki hafif çukurluk.
hem kadında hem erkekte aşırı çekici gelir nedense.
şu bölgedir:

görsel
ayaktaki kıvrım.
Böyle daha tatlı oldu.
görsel
boynun yan tarafıdır. ama çene bağlantısına yakın kısmı.
burundur. burnu çok güzel olan ve çirkin olan bir kız daha görmedim. hatta sırf burnu güzel olduğu için güzel olabilir bir kız ama tam tersi olmaz.
görsel
Bence quadlardaki o yarıkların meydana çıkmasıdır.
izzet altımeşe benidir

https://galeri7.uludagsoz...%A7an-k%C4%B1z_448661.jpg
ah o gözler yok mu.
Kulağın arkası ve boynun birleştiği yer.

Not: zevkler ve renkler tartışılmaz kimse birbirini eksilemesin ama venüs gamzesi diye krater paylaşan arkadaşa eksi konusunda ben de tutamadım kendimi.
penistir.
elmacık, körpücük ve leğen kemikleri çok estetik duruyor.

yapacak bir şey yok it gibi kemik sever olduk ulan.
scapula,lomber,cervical, tibia fibula, tarsal kemikler, radius ulna çok sayabilirim.
Antik yunan saplantili ideal erkek mantalitesiyle yapilmis scoot adkins duzeyinde heykellerin hayalleri suslemedigi bir kafa yapisina sesleniyorsak eger, vucudun tamami bir mimari dehanin urunudur. O meme porsumus, o gobek sarkmis, o bacak selulit manyagi da olmuş olsa bulunduklari yerin tayini acisindan muazzam bir muhendislik harikalaridirlar.
Yüzdeki çizgiler dir.
Ne güzel yaratmış allah.
Yirimm.
Şah damarıdır. Böyle uzun boyunlu olanlar kafalarını hafif çevirip çeneyi kaldırınca belirgin şekilde ortaya çıkar ya. Devam edersem pisleşirim sözlük.
Benim vücudumda olmayan ayrıntıdır.
Kollardır. Erkek kolu kaslıysa estetik. Bayanda beldir. Ama sadece zayıf değil. Kaslı bayan belidir.
Hafif çıkık elmacık kemikleridir. Estetikle yapılandan bahsetmiyorum kendiliğinden olan.
bence gözlerdir. ilahi bir kanal olduğunu düşünüyorum.
Baş parmağın devamındaki kemikler arası çukurdur.

görsel
görsel

Köprücük kemiğiyle adem elmasının büyülü görüntüsü.
Ayrıntı değil, ayrıntı olamayacak kadar büyüleyici.
Bel kıvrımı.
(bkz: gönül çukuru)