bugün

merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim bölümde yüksek lisans yapıyorum. ilgilenen arkadaşlar bilirler. hem çok eğlenceli hem de entelektüel anlamda geniş bir alan. sosyoloji, sosyal psikoloji, psikoloji, felsefe, antropoloji bölümlerinin karması bir bölüm. öncelikli olarak bu alanlarla ilgili olan arkadaşlardan oluşan, gün içerisinde birbirimizi özellikle sosyal bilimler alanımda bilgilendirebileceğimiz ve kendi çalışmalarımızı daha özelde paylaşıp değerlendirebileceğimiz 20 kişilik bir platform kurmayı düşünüyorum. tabi bu bölümler öncelikli olacak fakat grupta kesinlikle edebiyat, sanat tarihi, din bilimleri, ibf, ve benzeri alanlarda okuyan ve ya mezun arkadaşlar olacak. bunun yanında bu alanlara ilgi duyan mühendis ve sağlık ile ilgili bölüm okuyan arkadaşlar da olmalı. grubu bu hafta içi kurmayı planlıyorum. bölüm dağılımını eşit yapmayı planlıyorum. tasarladığım bir internet dergisi projem de var. bu konuda da sizlerden ilgilenen arkadaşları bu platforma aktaracağım. ilgilenen ve katılmak isteyen arkadaşlar mesaj bırakabilir. teşekkürler..

edit1: çok karışık mesajlar gelmeye başladı bir anda. lütfen en azından isim, soyisim, üniversite, bölüm, sınıf yazsanız. ve çok kısa bir paragraf ile neden katılmak istediğinizi belirtseniz sevinirim.

Edit2: lütfen gereksiz mesajlar atmayınız. Rica ediyorum. Dalga geçecek ve ya alakası olmayan arkadaşlar yazmasın.
uluslararası ilişkiler ya da siyasi tarih ile ilgili olsa katılacağım grup idi.
yazar arkadaşın düşüncesi takdir edilesi.