ben direkt cevabı vereyim bir insan 31 kez aşık olur.
31 kere olur bence.
Aşk hayranlıktır.
Hayranlık geçtiği an aşk da biter.

Ama severken karşındaki kişinin her şeyini kabullenerek seversin.
Yanılsama yanılgı değil tanıyarak ve bilerek yapılan uzun vadeli bir eylemdir sevmek.

Sevilmeyi hak edecek birini buldu iseniz ve o da sizi aynı şekilde seviyorsa daha ötesi yok.
Bundan ötesi imkanlar dahilinde huzurlu bir yuvadır.

Sevdiğin sevildiğin, anlaşabildiğin, saygı ve sadakat gösterip karşılık bulduğun, benzer ahlak ve dünya görüşlerine sahip bir sevgili gerek.

Geçici bir durum olan Aşk liseli ergen arayışıdır.
Tek bi şansın var. Ya aşk olur ya da unutulur da gider hadi eyw amk.
Mal beyinli olduğu sürece.
4-5 defa.

1. ilkokulda.
2. ortaokulda.
3. lisede.
4. belirsiz.
5. belirsiz.
kaç kere aşık olursa, hatta kaç kere karşısındakine olumlu hisler beslerse o kadar sülalesini sikeyim.

insan olarak yaşamak istiyorsan, onurlu ve mutlu bir hayatın olsun istiyorsan bu işlerden uzak duracaksın.
sayılı kere.
Sınırsız kere.
tam tersi kardeşim. 1 kez aşık olur, çok kez sevebilir.
Çok kez aşık olur, bir kez sever.
insan sadece bir kez aşık olur. sonrası ise o kişiyi yeniden görme umudu ve eski günlerin özlemi ile geçer.
en sonunda kişi artık hiç kimseyle ilgilenmez hale gelir.
ben bu lafların boş romantizm olduğunu düşünüyorum. karşınıza öyle biri çıkar ki yamulursunuz valla kör kütük aşık olursunuz. insanların super mario oynar misali aşık olma hakkı olduğunu düşünmüyorum.
bin kez sever, bir kez aşık olur.
Bir kaç.

Sonrasında ya olamıyorsun ya da eski ile kıyaslıyor, beynin/yüreğin, sen değil.

Belki 1 atımlık daha şansın vardır ilerki hayatında o da ne zaman nasıl nerede bilmeden yaşıyorsun öyle.
ilk görüşte aşk gibi bir şeyden bahsediyorsak böyle aşırı büyülü olandan yani çocuktan beri 4 sefer oldu bende.
insan sever bir kere demişler. bence doğru. her seferinde önceki sıfırlanıyor gibi. ulaaan ben daha önce sevmemişim diyor insan. halbuki yalan. hem çok defa sever hem bir defa sever insan.
Sanırım 1 (bir) kere. Ondan sonrakiler onu unutmak içindir. işe yarar mı bilemem ki yaramamışlığı bakidir bende.
Sonsuzluk ve bir gün kadar.
şanslıysa bir kere olur.
yerine başkasını koyabiliyorsan o aşk değildir. sevgi, hoşlantı falandır.
Bence bir sınırı olmaması lazım sonuçta aşık olduğumuz insanla birlikte olamama ihtimalide var.
Kaç tane o... rastladığına baglidir.
Bir kere aşık oldum sanar bir kere aşık olur sonra aşk diye Birseyin varlığına ise inanmaz.

iki göğsünün ortasında hafif solundaki yer, kanamaz ama acır.
normal insan için birdir. kıçına tekme yiyip tekrar birine bağlanacak kadar salak olan biri için ise herhangi bir sayısı yoktur. benim için ise 0'dır.
insan aşık olur mu sorusuna cevap bulunduktan sonra sorulması gereken soru.