bugün

gerçekten bu soru bazen aklımı kurcalıyor. bir çok yaşadığım duyguyu aşk olarak mı nitelendirdim? yoksa gerçekten birden fazla kez mi aşık oldum?
bence öldükten sonra dirilip birinin yazması lazım ki bir kaynak oluşsun.
Hiç aşık olmamaktan daha iyidir.
Insan insan olarak kalabildigi surece asik olur.
birçok kez olabilir ama hiçbiri ilki kadar şiddetli olmayabilir.
bir çok kez olabilir, o hayır bu hayır derse ne yapsın adam. devamlı hayır diyen kişinin peşinde mi dolaşsın.
Bir kez olmadığı kesin, aşk kıstasıda değişir tabi kişiden kişiye.
"bir gönülde iki sevda olmaz, olsa olsa yalan olur." *
galiba ben de depresyona giriyorum. ya da zaten depresyondaydım, şimdi şiddeti artıyor. someone help me!
bunalımdaki olası travma öncesi bünyenin kendine sorduğu sorulardan yalnızca ilki. cevabı basit. insan bir kere aşık olur. diğerleri hep onun taklididir. çünkü aşk bitmez. bitiyosa , o aşk değildir zaten. anlamadık ustaa diye feryat eden mematiler için feridun düzağaç tavsiye ediyorum. multitap - battaniyem şarkısını açıp kocaman kahve fincanını yudumlamaları da şiddetle tavsiye olunur

(bkz: kocaman kahve fincanını yudumlamak)
bir kere olunur diğerleri sadece aşkın yanılsamasıdır.
birçok kere aşık olabilir ama ilk aşık olduğu kişiyi asla unutamaz. çünkü ilk aşk insana bambaşka şeyler hissettiriyor.
on beş kere olur. ben hep oluyom aysel teyze var 56 yaşında ona bile oldum sevdi beni naber yakışıklı diye süperdi valla. bakkalın karısı hep ucuz çukulatalardan yalatıyo bana.
hormonlarına bağlıdır. eğer aura(uzakdoğu felsefesi böyle diyor) uyumunu yakalanabiliyorsa, fer-o/e-monlar denkleşiyorsa
ve çakralar açıksa, ölene kadar aşık olunabilir. tabi üreme için gerekli aktiviteyi gerçekleştirebilecek durumdaysa biyoloji. üremesen de olur. mesele aktiviteyi gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğindedir.
doğrusunu söylemek gerekirse hiç kere. insan hiç bir zaman aşık olmaz. yalnızca aşık olduğunu sanar. ta ki başkasına aşık olana kadar. bu böyle sürer gider...
aşkını kaybettiği kere.
entari 24 ve 27 deriz.. devamını yaşayın ve görün gençler..ama sonra gelip da bana ağlamayın sakın.. Bir aşk iki aşk derken kalp orospusu olur çıkarsınız haberi olmaz..
Durmadan aşık olur, ancak bu durum geçicidir. O kadar geçicidir ki akılda kalan tanecikler tekrar tetikleyebilir. O kadar geçicidir ki, akılda hiç kalmayan tanecikler; kalanlara yalnızca bir defa aşık olunduğu ilizyonunu uyandırır. O kadar geçicidir ki, bazen hiçbir şey kalmaz; hiç olmadığımızı düşünürüz.
defalarca aşık olabilir. ama bir tanesini hiçbir zaman unutamaz.
birden fazla olabileceğini düşünüyorum.
"3" diyerek cevaplayacağım soru.
ayran gönüllüyse bir çok kere. sevmeyi istiyorsa bir kaç kere.
3 keredir.
Kastedilen şeye bağlıdır.
5 dir muhtemelen.