bugün

(bkz: sıkıcı) *
ergenlikten yetişkinleğe geçişin göstergesi.
Dedelerin rahatlaması için yeterli süredir.
1. dakika: off lan!!! niye açılmıyor bu?
10. dakika: dur face'e bi bakayım, halim baykuş profilinde ne değişiklikler var?
30. dakika: oha lan hala girilmiyor, 5. yıldızbizim sözlük oldu galiba. cCc inci kendini becerdi ccc *
60. dakika: dur bi hava alayım dışarı çıkıp.
2. saat: vay be dışarıda da hayat varmış şu liselilere bak, çekeyim de liseli capsliiiiiiiii diye başlık açarım.
4. saat: oh geldim eve, açayım bilgisayarı... bu ne lan yine açılmamış!! ama olsun ya başka bişey yapayım.
5. saat: anaa! flaş tv'de sarıbıyık var hemen koşayım da başlık açayım, ama sözlük kapalı ya..
6. saat: sözlüksüz bir hayat hiç birşey dur da sözlükten tanıdıklarıma mesaj atayım, hatta mms atayım capsliiiiiii diye.
7. saat: olm evde yicek bişey yok, dur makarna yapayım da akşam yemeğim piçler capsliiiiiiii diye başlık açayım.
10. saat: uykum gelmiyor tv izleyeyim, o ne be inci kaplan mı? vay bizimkiler devam ediyor saldırılara.
12.saat: beynim uyuşuyoorrr, bana ne oluyor böyle..
(sızar kalır yazarımız)
20. saat: hıyaaaaa ( gerinme efekti) yuh saat kaç olmuş. hemen sözlüğe gireyim. beyler rüyamda adriana lima'yı gördümcapsliiiiiiii diye başlık açayım.
21. saat: bu ne be hala açık değil burası. sanırım artık incinin zamanı doldu. ben de gidip iş falan arayayım.
24. saat: (iş başvurusu) heheh formdaki adres bölümüne dedelerin linkini verdim. haha işbaşvurusu saldırısı capsliiii diye başlık açarım eve dönünce:)

27. saat: vay be sözlüksüz 27 saat geçirdim artık girmesem de olur buna ya.

36. saat: suuu suuuu!! ölüyorum!! suuu

derken yazarımız hastanelik olur ve hemşirelerin fotoğraflarını, kateteri çekerek hastane saldırısı beyler capsiliiiii diye başlık sıçar, aman açar *
(bkz: onsuz geçen günlerimin ızdırabını sikeyim)
(bkz: dön dayanamıyorum artık)
küresel ısınma son bulmuş diyorlar.
berke de can'dan ayrılırsa tam süper olacak. *
(bkz: Burada olduğunuzu hissediyordum)
(bkz: üşüyoruz reyis)