bugün

hakkında asla kapatılsın denilmemesi gereken sözlük.

sansüre karşıyız dedik. sadece gördüklerimizi söyledik.

hakkında yazmamız çok ciddiye aldığımız ya da hiç ciddiye almadığımız anlamına gelmez. sonuçta bir şekilde diğer yazdığımız konular gibidir.

fikir beyan ediyoruz. asıl komik olan kendilerini olduklarından daha önemli zannetmeleridir.

birbirlerine orospu çocuğu demeleri de bizi ilgilendirmez. biz kendimize neysek o şekilde hitap edilmesini istiyoruz. yani orospu çocuğu değiliz, şakayla da bu küfürle karşılaşmak hoşumuza gitmiyor.

orospu çocuğu olmayıp kendisine orospu çocuğu denmesinden rahatsız olmayanlara da saygı duyarız. (cümleyi bir daha okuyunuz hiç bir hakaret bulamazsınız, ima dahi yoktur)

eğlence amaçlı kurulmuş olabilirler ancak eğlence anlayışları artık hiç eğlenceli gelmiyor.

üçüncü şahıslara küfr ediliyor. edilmediğini söylemek saçma bir savunma olur. ama zararsız olduklarını düşündüklerine ediliyor.

kötü söz sahibinindir. biz biliyoruz ki eğer edilen hakaretin karşılığı kişide yoksa söz sahibine iade edilmiştir.
şimdi şöyle bişi var.

bir başlık var. cipesten araba kazandım diye.

ilk entrysi: gelin iki tur atalım ipneler.
ikinci entrysi: oyuncak mı akülü mü lan çerezos

buraya kadar normal.

ama sonra 100lerce kişi de * 'oyuncak mı akülü mü lan çerezos' olan 2. entryi aynen copy paste yapıyorlar. 3. niye yaptı? 4 niye takip etti? bu 100 lerce insan ne yapıyor.?

itiraf: ben de yazarım ben de yaptım. ama anlamıyorum.

http://inci.sozlukspot.com/w/cipsten-araba-kazandım/
ekşi sözlük dişileri caps arşivi başlığı ile ekşi sözlüğün kadın yazarlarını ifşa eden sözlük. fotograftakilerin ne kadar gerçek ne kadar kolpa olduğunu zaman er ya da geç gösterecektir. gerçekse brena'yı seviyorum. * *

http://inci.sozlukspot.co...zlük-dişileri-caps-arşivi
kendilerine biyerlerden dava vs gelebileceğine inandığım sözlük.
sözlük aleminin jokeri.
bilgin gökberk'i radyoculuktan, program yapmaktan soğutmuş adamların oluşturduğu oluşumdur.
neden inci? demek istediğim sözlüktür kendileri.
an itibari ile facebook' ki 80630 grubuna saldırmışlar ve fena halde ele geçirmişlerdir...
Ara sıra başka sitelere saldırı yaparak büyümeye çalışan ve bu saldıraları en iğrenç boyutta yapan site.
son saldırılarını da ilgiyle takip ediyordum. şöyle ki; az önce best fm- serdar gökalp e ziyerete gittiler. ancak serdar çakal.. içinde inci geçen mesajları inci kelimesine kadar okuyup yarım bırakıyordu. Biraz önce de " Biri bize saldırıcakmış." dedi. gevrek gevrek güldü ve şöyle dedi;
"serdar öper"
(bkz: inci siker)
(bkz: serdar öper)
(bkz: in ci we trust)
az önce hangi caminin avlusuna işediklerinden haberi olmayan bir grup tayfa yüzünden sitelerinden sittin sene uzak kalacak olan lamerler topluluğu.
şu an 1300'e yaklaşan yazar sayısıyla sınırlarını zorlamaktadır.

not: evet, 3. nesil alınmış sanırım.
an itibari ile best fm'den serdar gökalp inci'yi kanırtıyor, öyle böyle değil, adam resmen madara etti.
serdar gökalp e saldırı yaptıklarında serdar ın işi uyanmasından sonra geçilen dalgalar sonucu ağlaya ağlaya evlerine gitmişlerdir sanırım.
3. nesil yazarlarından ihanet yemiştir. *
inci' nin yaptığı duyuruyla talihli belirlenmiş;
--
ve kutsal 31.000 yazar sınırını aşmış bulunuyoruz. 130'dan fazla 3.nesil yazar alımı gerçekleştirdik. bu kadarı sikmek için yeterli olacaktır ilk etapta...

310000. şanslı köftohor ise; dangalak

üçüküncüler sizi
--
ihl sözlük'ün kardeş sitesi.

ihl sözlük'ün üyelerine bugün gönderdiği mail:

"http://www.incisozluk.org kardeş sitemiz açıldı."

???

edit: meğersem incideki piçlerin işiymiş anuna goyim. vay piçler.
yazarları dün gece serdar gökalp'a ziyaret düzenlemiş ancak, ziyaret amacına ulaşmadan geri dönmüşlerdir. üstelik serdar tarafından verilen feci bir ayarla.

(bkz: serdar öper)
ciddi ciddi takip edenlerin beyin kıvrımlarını 5 yaşındaki yeğenime çizdirebileceğim iddiasındayım.
yazar alımını birden kapatarak benden küfür yiyen hain sözlük.
ilk girdiğinizde liseli çocukların, internet kafelerde takılan işsiz güçsüz adamların birbirlerine saçma sapan küfürler ederek vakit geçirdiklerini düşündüren ancak kendinizi zorlayıp biraz daha bakındığınızda gülmekten yarıldığınız bi nevi sanal alem fight clubı.
girilen başlıklar bile insanı güldürmeye yetiyor.geyik ve saçmalama konusunda kendisini uzman zanneden bendeniz bile oradaki yaratıcı esprileri görünce üye olup entry girmeye korkuyorum *
son vukuatları gözden kaçmamış:
http://www.scroll.com.tr/14493/incisozluk-ihlsozluk-kavgasi
"Forum tadındadır" doğru tespit.
Yazarları tarafından kullanılan, bel altı entrylerinin getirisi olan "inci Sker" sloganına sahip sözlük gibi duran site.
arsız sözlüktür.şimdi de ihl sözlüğe kafayı takmış amacına ulaşmıştır.