bugün

(bkz: ekşi sözlük vs inci sözlük)
inci sözlük ile ekşi sözlük'ün karşılaştırılmasıdır.
Biri vıcık vıcıktır, diğeri entel takıldıgını sanan kekolarla doludur. En iyisi uludağ sözlüktür.
(bkz: ekşi sözlük vs inci sözlük) aramaya inanmak.
inci sözlük döver.. o ergen güçlerin pratik zekası karşısında ekşinin ezber çalışan entelleri diz çöker tövbe ister.
ekşi sözlük'te top, gay, luti, oğlancı, livatacı, travesti, solcu deyyus, laik godoş ve seks işçisi çocuğu oranı daha fazladır.
birisi atın arka sağ bacağı diğeri ön sol bacağı. (bkz: al birini vur ötekini)
ikisi de aynı boktur hatta inci daha bile iyidir. En azından her şeye bu kadar bok atılmıyor.
ateist üyesi az olan > ateist üyesi çok olan.
güzel versus ben, ben inci diyorum.
Altını şer incisi ker.
sikilmiş götün davası olmaz.. geçmişe bakılırsa prime time da yapılan ziyaret kafidir.
adamlar bir gece ansızın sikertmişler.
bir tur da prime time da sikertmişler ekşi sözlüğü.. ♞
ccc inci ccc dediğim versus.
incide siker geçersin ekşide hewal olup çıkarsın.
Dalga geçer gibi bir versus olmuş.
ikisi arasında ki benzerlikleri bul deseniz daha zor bir soru olurdu.
Ekşi sözlüğü kullanmasam da arama yaparken sorularıma bir çok cevap bulduğum bir sözlük.
inci sözlük ise sorularla dalga geçilen bir sözlük.
Şimdi hangisinin alacağını tartışmayalım isterseniz.

Edit: sözlüğü tröllük yapma yeri olarak görenler eksilemiş.
Siz önce bu tarz yerlerin kullanım amacı veya fayda bakımından değerlendirmeyi öğrenin.
inci sigaradır herkesde bulunur. Ekşi purodu daha ViPdir.

inci sınıftaki komik ve tanınan şaklabanlık yapan tiptir komiklik dışında işlevi pek yoktur. Ekşi ise herkesin yakın olmak istedigi cool çocuktur komik değildir ama daha havalı ve zekidir.
videolusunu yapmislar:
https://youtu.be/DzTmkuN19HI
ekşiciler hakikaten gereksiz egoya sahip inciciler de çok seviyesiz oluyor.
inci çok sulu, ekşi çok kuru.

uludağ tam kıvamında. hem kızları da güzel, ortam süper. bek mesela zirvelerden anlaşılıyor. incinin zirveleri paso ergen, ekşinin zirveleri paso dede. bak bizimkilere, hepsi üniversite öğrencisi pırıl pırıl gençler. öyle ben gibi paslanmışları saymazsak tabi. eheheh çaktırma ben şöyle araya kaynarım. *