bugün

zorunlu bekarlık.
küresel ısınmadan daha tehlikeli olmasına rağmen ısrarla görmezlikten gelinen gerçeklerden biridir.

sexual pazarda kendi mallıkları yüzünden elenen erkek sürüsü.
(bkz: hipergami)
Çok tırsınçlı bir düşünce biçimi, bunu yaşamaktansa hormonlarımı aldırmayı tercih ederim.
kadın isteyen ama genetik olarak dezavantajlı olduğu için bulamayan, tercih edilmeyen erkek. evet.
ılık manasına geliyor sanıyordum meğer involuntarily celibatenin kısaltmasıymış.
incel diği yerden kopsun...
salak salak kelimeler ithal etmeyin lütfen. bak mesela yıllardır bu kelimenin anlamını öğrenemedim abi yok yani gerek yok böyle şeylere.
istemediği halde ve tercih edilmediği için bakir/bakire insanlar için kullanılan bir sıfatmış. Yani bu insanlar duygusal-cinsel bir ilişkide bulunmak istiyor ancak tercih edilmedikleri ya da tercih edilmeyeceklerini düşündükleri için bir türlü aradığı eşe kavuşamıyorlar.

Ondan sonrasında gelsin kadın düşmanlıkları gitsin erkek düşmanlıkları. Tabi işin içerisine kıskançlık girince insan mutlu birilerini bile görmeye dayanamayabiliyor. Aslında bizim türk erkeklerinin en az yüzde 60'ı çeşitli sebeplerden incel durumundalar. Bizim çocuklar allahtan böyle vurdulu kırdılı işlere girişmiyorlar. Bireysel silahlanmanın zorluğu ve bir ''baskın'' kültürünün olmaması da göz ardı edilemez elbette.
cinsel ilişki abartıldığı kadar yüce bir şey değil.
hatta yanlış mı anladım acaba aq diyerek birkaç kez daha tecrübe ettim.

mangal yapmak daha keyifli amk.

egoyu okşadığı doğru, işin içerisinde sahip olmak mevcut.
ayrıca etken tarafta olan erkek olduğundan bölge işaretleme olarak görülebilir.
bunun haricinde öyle muazzam bir zevk yok.

egomu tatmin etmek içinse sanırım bir kadına ihtiYACIM YOk.
sikimden başka özelliklerim de var.
evet.
maslow'un hiyerarşisindeki cinsellik henüz psikolog ve psikiyatristler arasında bile tartışmalıyken burada sallaman pek mantıklı değil yarram diyerek söze başlamak istiyor ve sanırım senden fazla kadınla birlikte olmuşumdur diyerek bitiriyorum.

geri zekalı olmamak, okumak lazım kardeşim.

önce sana yazılanı okuyarak başlayabilirsin uzun uzun kitaplardan önce.

okuyorsun değil mi bak tekrar yazıyorum:

"senden fazla kadınla birlikte olmuşumdur"
yoo 15 santim falan benimki ya. öyle uzun bir şey değil.
işimizi görüyo şükür.

elde etmek mi, oğlum sen hiç gel beni sik diyen bir kıza hayır diyebildin mi?
hem de slav. uuuuuuuuuu may gadddddd.

neden biliyor musun?

insanların onurları, şerefleri, haysiyetleri ve prensipleri vardır.
sikinden önce gözetmen gereken bazı kurallardan bahsediyorum.

amip gibi sikten ve üremekten bahsederek bir yere varamazsın.
evet.
yuhanne tarafından yazılmış kutsal kitap, en yeni ahit...
diği yerden kopması gereken şey...
Kendini dışlanmış hisseden ve hiç ilişkisi olmayan erkeklerdir.

Bir keresinde inceleme amaçlı internette yazdıklarını okumuştum, yalnızlıktan o kadar çok gözleri dönmüş ki,her kadına nefret kusuyorlar ve
gerçek hayatta yapamadıkları şeyleri ve söyleyemedikleri sözleri sanal alemde kusarak içlerindeki terörü gösteriyorlar.

Bana göre bu incel yapılanması bir terör örgütüdür.Zaten kendini incel olarak tanımlayan bir erkek, katliam yapmıştı bir keresinde.

Ağır psikolojik rahatsızlıkları olan kişilerle dolu bir yapılanmadır bu incel denilen şey.
yaratılış, yaratıcı ve din konularında mantık arayan yazar. aradığını bulamayıp yakın zamanda ateist olacağını düşündüğüm yazar.
(bkz: diği yerden kopsun)
Atatürk'e yahudi diyen şerefsizin tekidir.
şimdi silivri yanıyodur biladerim.

görsel
atatürk düşmanı yazar bozuntusu. şerefsiz olmak bu kadar iyi mi hissettiriyor da ısrarla buna devam ediyorsun sen? acınası zavallı varlık seni.