bugün

tirlarda insani yardim malzemesi var.
17 Aralık darbe girişimidir.
aynı kişiye iki gün üst üste- bir önceki gün attığın yalanın farkında olmadan dense gerek-
babam öldü demek.
"yargı bağımsızlığına müdahale etmemiz söz konusu değildir."
çıkarttım çakıyı, daldım aslana. yığdım hayvanı oraya.

(bkz: ziyaaa)
fransızları, ingilizleri, italyanları, rusları yendik ve bunu atatürk sağladığı için o ne derse doğrudur.

rusların elinden bolşevik isyanı kurtardı bizi, meydan muharebesi diye yutturulan ve 3 sene süren (dünya tarihinde yaşanmış hiçbir meydan muharebesi uzun sürmemiştir hele ki yunan, meydan muharebesi adı verdiğimiz savaşta bizi eskişehire kadar geriletmiş cepheden cepheye geri vites yaptırmıştır) yunan savaşında da bir maymun ısırığına kurban giden yunan kralının ölümü sonucu ihtilal kargaşası sebebiyle ülkelerine dönmek zorunda kalmışlardır. ingilizlerin yunana yaptığı yardımı kesmesi de büyük nimet oldu ya o da ayrı bir konu.. ama raiyetimizde 500 sene bir valiyle yönetilmiş yunanı yendik diye de deliler gibi bayram kutluyoruz ya asıl gülünç ve acınası olan budur.

fransız, italyan ve ingilizin bir kurşun sıktığını ıspat eden adamın önünde önümü iliklerim.
5 kişiye karşı tek dövüştüm, sen bide onların halini gör.
bunların hepsinin sebebi dış mihraklardır. hepsinin hesabını soracağız.
Dur yapma, açıklayabilirim.
ben hayatımda bir tek seni sevdim ve aşkım daha önce hiç sevişmedim.
Bir kadının alışveriş yapmayı sevmediğini söylemesi.
Bu son sigaram.
telefon sarjdaydi duymamisim..
ben senin numaranı silermiyim rehber silindi ya.
Bakireyim.
- Ben senden vazgeçemem.
Evleneceğiz aşkım. Boy boy cocuklarımız olacak adlarını Şule ve memnule koyacağız. Aşkımız sonsuza kadar devam edecek.
(bkz: Ankara da denize sıfır satılık daire)
Bütün sözlük yazarlarının selvi boylu olması.
Bende tam seni arayacaktım.
kuşkusuz ki zirveyi zorlayacak olan "pardon kuzenim yazmış." gibi saçma salak cümleler başta gelir.
5 dakka sonra ordayim.
Klasikleşmiştir ama; haftasonu hastanedeydik - ya da- haftasonu elektrikler yoktu ödevimi yapamadım hocam.
yaz kızım 200 torba çimento.swh.
hem laik hem müslüman olunmaz.
güncel Önemli Başlıklar