bugün

görsel
https://www.youtube.com/watch?v=1t39uNFib1c
inatla osuran donuna sıçar frank.
ak parti sempatizanı vatandaşım manifesto niteliğindeki sert sözleridir. evet hatta net ötesi..
çok fazla inat göte zarar verir.
Trol başlık ciddiye almayin böyle duşunen az insan kaldı.
(bkz: çomar)

bunlar eğitilmez kötü davranın köpek çekin çomar kaba kuvvetten anlar.
he he azimle sıçan betonu delermiş. ha gayret !
Oytunkaran, çok mu paran?
Sen bi' dur! gelir sıran,
Tayyip'e bas! olmaz durduran,
Ver kime istersen, yok sana soran.

(Basacak, reyini -oy- tabi. )
Deniz bitti yiğen. inadına minadına gidilecek yok kalmadı. Boşuna çırpınmayın.
Şaka şaka... Daha delirtemediniz. Az daha uğraşın, belki...
Biz de verelim de ne olacaksa olsun. Acı çekeceğimize... Giren girmiş nasıl olsa. Ben ikna oldum. Biji serok Tayyip!
çok komik ya lan. kendi içlerindeki tipler birbirine düşüyor inadına diyor. kardeş kavga edip birbirinin rezilliğini ifşa edenler zaten tayyip erdoğan a tapınan yanı başındaki adamlar. tayyip erdoğan a inat tayyip erdoğan gibi bir paradoks. düşman kalmadı birbirinize mi sardınız bakiim siz?
(bkz: Götüyle inatlaşan donuna sıçar)
Zaten son düzlükte chp öyle gafletler yapacaki hdp ile ilgili,akpye vermeyende verecek.
- inadına akp inadına rte ulan !!1!!!
+ kimin inadına ?
- çoluğumun çocuğumun inadına. ailecek işsiziz ayda eve sadece 2825 lira para giriyor açlıktan nefesimiz kokuyor ama genede erduvana verecez !11!!
+ hmmm tmm peki..
Bazı kesimleri okurken bile delirtecek slogan. Ülkenin yüzde 51’i bunu diyor. Evet.
fethullah'tan olma, apo'dan doğma dört parmaklıların sloganı. bakın bunların pis kanlarının sonuna kadar akıttıkları adam henüz üç dört sene evvel pkk ile görüşen arkadaşı ben gönderdim deyip teröristlere dokunanı yakarım mesajı veriyordu. sayın apo hemi?
ses tellerimiz kopana, son damla kanımız akana kadar inadına recep tayyip erdoğan, inadına ak parti.
batan gemiyi ilk fareler terkeder. akp ülkeyi batırıp, dış alacaklılar gelince onları çiçeklerle karşılayan siz olacaksınız.
https://www.youtube.com/watch?v=0T2cQy0pGnI
Sakin ol şampiyon.
Türkiye cumhuriyeti tayyip erdoğan yokken de vardı, o yok olduğu zaman da olmaya devam edecek.
Bro sorun yok, acından ölecek olan sizsiniz. Bir kaç ay sonra,

Bir yıl çalışıp iPhone in son modelini alabileceksiniz.

Bu bizim gibi umurunda olamayan kesim size son uyarıyı yapmıştı geçen seçimde.
Bize girip çıkan yok. Biz maaşı zaten usd olarak alıyoruz.
Saddam hüseyin'de balkonundan havaya ateş ederken binler, yüzbinler inadına saddam diyordu.

Sonrasında heykelini yıkan insanlarda bu binler yüzbinlerdi.

Demem o ki sürekli bu cümleyi kuran insanlar, ülkenin başına bir şey geldiğinde ya kaçacak yada en azılı muhalif olacaklardır.
inatlık bi durum yok aq gayet herkes için en iyi dileklerimizle tayyip.