bugün

fevkalade ve doğru tespitlerini kafamıza vura vura gözümüzün içine sokan yazar. güzel yazıyor, hoş gelmiş.
kendisi nesildaşım ve çok güzel tespitlere imza atan bir dosttur. hoşgelmişdir. tebrik edilesidir.
a kalite yazar. çarpıcı gerçekleri kapı çarpıp çıkar gibi bir tavırla çırpıp insanı çerçöp ediş gibi nezih bir özelliği var. afallamak hakkınızı mahfuz tutarak okuyunuz.

(#8488225)
sözlükteki gerçek yazarlardan. hoş gelmiş...
çok muhteşem tesbitler döken yazar. bütün soykırımların temelinde eleştiriye tahammülsüzlük varmış. 'eleştiriye'!

Ayrıca sözlüktekilerin çoğu beyinsizmiş. Al işte, herkes salak bir akıllı sensin. Hangi lise bu arada? Neyse.

Benim için de hakaret dantelaları örmesini merakla bekliyorum. Bir ters bir düz. Varsa başka vasfı (mesela medeni şekilde konuşabilmek gibi) onu görmekten de memnuniyet falan duymayız, kendine saklasın bu yaştan sonra çocuk bakıcılığına niyetim yok.
(bkz: büyük görünme küçülürsün)
(bkz: #9256675) şeklindeki entrysini okurken tedirgin olduğum yazardır. bana "haklı" olarak böyle bir şey söylemiş olsaydı, sanırım ki evin balkonundan atlayıp da aynı anda bileklerimi keserdim. hani atlıyorum, bileklerimi niye keseyim? işimi garantiye alırdım arkadaş, bu kadar yerin dibine geçtikten sonra hayatta kalmak ürkütücü olurdu benim için...

bu yazarın "aptal" dediği birisi, kendisine iltifat edildiğini bilmeli derim. zira aptal dahi olamayacak amipleri, tek hücreden ibaret yaratıkları ayırabilecek bir farkındalığı var.

velhasılı severek okuyorum ve allah'tan ki amerika'nın kıçını yalayacak bir dilim yok da hayatımı yaşamaya devam edebiliyorum diğer taraftan. aksi halde kesin intihar ederdim. hiç değilse denerdim ulan ölmeyi böyle bir metnin üzerine...*
şu an sadece 3 entrysi olan yedinci nesil yazar. eski entrylerinin hepsini silmiş, enteresan.
sadece 3 entrysi olmasından mütevellit cinsiyet ayrımı yapılamamaktadır.
not aldım dursun kenarda, hafif feminenlik var sanırım