bugün

imkansızlıklarla kuşatılmış bir aşkın beraberinde getirdiğidir.

daha ayrılalı 23 gün 12 saat 25 dakika 11 saniye olmuştu.
12
13
14
15
......

gözlerim sürekli doluyor, sürekli dalıyordu. gökyüzünün masmavi olmasını bile kötü bir habere yoracaktım adeta. dünya her zamanki gibiydi, ya benim dünyam nasıldı? cevabını veremiyordum hiçbir sualin. ellerim boşken hafızamda sadece o vardı, benliğimi dolduran gülümsemesi ile işlemişti en derinlerime..

gecenin bir saati uyanıklık ile uykusuzluk arasında debelenirken tek başıma kendimle cebelleşiyordum.

trafik kazası geçirmeliydim belki de. hafıza kaybı iyi bir şeydi o an için hatırlamamak için. rüyalarımda ölüyordum sürekli.
en acıklı şarkıların kalbi kırık kahramanı oluyordum. aşk cümlelerinde üçüncü tekil şahıs olmak öyle zor gelmişti ki bedenime.
yıpranmıştı her yerim. geçen her saniye bir çentik atıyordu kalbime. o nsuz geçen bir saniye daha yaralıyordu kalbimi.

acılarla başa çıkabileceğimi küçük yaşlarda öğrenmiştim.ama bu bir acı değildi. tüm insanların tüm acılarının damıtılıp biriktirilmesi gibi bir şeydi.

hani gidersin bir şeyin peşinden. o nunla yüzleştiğinde çok mutlu olacağını sanırsın ve hiçbir zaman sandığın gibi olmaz. gittiğin kadar kalırsın orada o nda. her şey gider, zaman akar, sen durursun öylece satırlara bağlı bir biçimde. sırat köprüsüne salıncak kurmaya çalışırsın. olmaz...

saten bir koltuk ayırmıştım o na halbuki. yan yana oturup en sevdiğimiz filmi defalarca izleyecektik. dedim ya sandığın gibi olmuyor hiçbir şey.

geceleri rahatça uyumak en zoruydu belki. gecenin en serti en düşmanı ya da en duygusalı en dostu sardığında seni kaçacak yerin yoktur. her şeyle yüzleşmen gerekir.. yorganın altında girmek değştirmez hiçbir şeyi. unutmak için senin değil dünyanın zamanın durması gerekir. ve öyle olması imkansız bir şey ki bu.

en iyisi örtün üstümü yalnızlığımla.

uyumak istiyorum belki onu rüyamda görürüm diye.

kimi kandırıyorum ki?

bir saniye bile gözlerimin önünden gitmiyor ki gözleri..

daha ayrılalı 23 gün 12 saat 30 dakika 22 saniye olmuştu..

23
24
25
26
..........
Altı ay geçse bile azıcık unutulamamış birisi, kalp ağrısı, uykusuz geceler, hayattan keyif alamama duygusu.
Imkansız aşklar beraberinde büyük yüklerle gelir, yüreğinizdeki ağırlık dünyanızı çökertmeye yeterlidir. Göz yaşlarınızla biraz hafiflessede, o yük asla gitmez, hep içinizde dolup dolup taşar ve zaman zaman boğazınızda kenetlenir. Boğulursunuz adeta, lakin sevdanız bitmedikçe yükünüz azalmaz, ve bitmeyecektir. ömrünüz yetene dek hamalısınız.
"Keşke ben elimi uzattığımda sen hiç bırakmasan, ve sen elini uzattığında ben hiç kaçmasam".
depresyon ve fazla kilodur..