bugün

muazzam ve ahlaklı bir emir cümlesi.

hırsızlık tiksindiricidir.

not: işte bunu seviyorum, ortaçağ aşıkları nasıl da kıvırıyorlar.
kamu ekonomisi nedir bilir misiniz müslümanlar?
dışsallık nedir bilir misiniz?
ya da bütün vatandaşlara eşit olarak dağılan kamu hizmetlerini (askeri yatırımlar vs.)

hiç utanmanız yok.

çok ağır bedeller ödemeyi hak ediyorsunuz, hiç ağlamayın.

bu ülkedeki müslüman olmayan kişilerin parasını cebren alıyor, sünni müslümanların din görevlilerine veriyorsunuz. alevi dedelerine vermiyorsunuz, papaza, hahama, budist rahibe vs. vermiyorsunuz.

bu hırsızlığın bedeli ödenecek arkadaş. siz de burdasınız, insanlar da burda.
(bkz: adam haklı beyler)

şimdi papazların maaşları da bizim devletin, müslüman geçinen halkın cebinden çıksın zoruna gitmeyecek mi bakalım. adam doğru tespit yapmış. ahlaklı ayrıca.

zaten islam da böyle diğer dinlerdeki gibi din görevlisi falan sınıfı yoktur. var diyen beri gelsin.
Türkiye cumhuriyeti'nin imamların maaşını ödemesi müslümanlara yardım etmek için değil müslümanları kendi kontrolü altında tutmak içindir.

maaşını devletten alan imam cuma vaazlarında pek etliye sütlüye karışmaz devletin söylemesini istediği şeyleri söyler. tersi bir durum olduğu takdirde yarı-cahil laikçilerin yalanlarının karşısında duracaklarından devlet bu durumu pek istemez.

devletten maaşlı imam uygulamasının kaldırılması halinde müslümanlar zaten devletin baktığından daha iyi bakarlar imamlarına hiç merak edilmesin.
Oldugu zaman tertemiz yikanip bembeyaz kefene sarilip dualarla ugurlanmak yerine iki kolundan iki bacagindan tutulup firat nehrine sallanmasi gereken kisi istegi.
haklı ve mantıklı kişi söylemi.
ulan o zaman şeriat gelsin her şey tatlıya bağlansın. hem dini devlete karıştırma diye anırırsınız hem de iş ortalığı karıştırmaya gelince imama, müslümana saldırırsınız. senin gibi dinsizlerin boğazından da benim verdiğim vergiler geçiyo ulan o zaman. sen de onları kus. bu memleketin kamu hizmetinin nasıl yürütüleceği senin gibi aklıevvel adamlara mı kaldı. sanki kamu hizmetinin kime ne kadar dağıldığını tek tek incelemiş. çok battıysa oturmazsın olur biter.
hic bir sey bilmeyen insan istegidir. zaten samimi her müslüman da bunu istiyor, devlet elini ceksin müslümanlarin üzerinden ve kendi oligarsilerini kursunlar.

lütfen beyninizi de kullanin.
özgür eğitim de istiyorum benim verdiğim vergimle devlet benim değerlerime küfrederek beni eğitmeye çalışamaz.
(bkz: diyanet işleri başkanlığı)