kitap olmaktan yana, terör örgütü dökümanı olduğu söylenmektedir.

hem; ulan kutsal kitabını okuyan vatandaşın evini basıp, dini içerikli kitapları toplayıp, okuyanları kodeslere tıkıp, edilmedik eza edilmedik ceza bırakılmadığında seyredip kıs kıs gülenler, bugün terör örgütü ile bağlantılı olan kişi ve dökümanlarına el konulduğun da niye götler yırtılıyor?
el insaf yahu.

bugün imamın ordusunu göremeyenler, yarın imamın tenasül uzvunu göreceklerdir.
bunlar daha iyi gunler. simdilik sadece kitaplara karsi harekat var. hos daha ortada kitap da yokya.
ama bu hizla gidersek yazarlar hakkinda ölüm fetvalarinin verilecegi gunler de cok uzak degil sanirim.
yok edilen sadece bir kitap, düşünce özgürlüğü, basın özgürlüğü vs değildir. okuyup, "hiçbir fikrine katılmıyorum" veya "bazılarına katılıyorum bazılarına katılmıyorum" ya da "hepsine katılıyorum" deme hakkımız yok edilmeye çalışılmaktadır. bunun ilk adımları zaten başbakanın "falancı gazeteleri evinize sokmayın" sözleriyle atılmıştı. perşembenin geleceği çarşambadan belliydi yani... bakalım cumaya, cumartesiye neler görecez, neler yaşayacaz?
kitabı okumadan suç olduğunu nerden biliyorsunuz diyen kişilere siz ne ara okudunuzda bunun suç unsuru barındırmadığı biliyorsunuz.

Zaten özgürlük bir sizin tarzınızda olanlara has bir durum.
basılmadan bile herkesin diline düşen, bazılarını götüm götüm titreten etkili kitap. genelde bu tarz kitaplar okumak istemem; ama şimdi acaip istiyorum. nasıl bir şeyse içeriği artık... ki zaten, bir şeyler yazmasına gerek yok. onu zaten biliyoruz.
--spoiler--

hem; ulan kutsal kitabını okuyan vatandaşın evini basıp, dini içerikli kitapları toplayıp, okuyanları kodeslere tıkıp, edilmedik eza edilmedik ceza bırakılmadığında seyredip kıs kıs gülenler, bugün terör örgütü ile bağlantılı olan kişi ve dökümanlarına el konulduğun da niye götler yırtılıyor?
el insaf yahu.

--spoiler--

--spoiler--
--spoiler--

hangi terör örgütü? bu terör örgütü nerededir? kurucusu kimdir? bu terör örgütünü kurmaktan ve üye olmaktan kimler hükümlü tutulmaktadır?

--spoiler--
--spoiler--

sanırım burada 2. selim'in, yavus sultan'ın, 4. murat'ın alevi evlerini basıp yazılı tüm kaynaklarla beraber o yazılı metinleri tutanları da yakmasından bahsediyoruz. yoksa ben daha evinde kuran bulundurduğu için eziyet gören bir insana tarih kitaplarında rastlamadım. velev ki öyle olsun. ileri demokrasi deyip basılmayan kitabı yasaklamak hangi demokrasi de vardır o'nu da tarih kitaplarında okuyamadım. geçmişte yapılan hataları örnek gösterip bugün uygulanan faşizmi haklı göstermeye çalışmak, yarın sizin gibi düşünmeyen insanların sizden daha faşist gelmesine yol açacaktır. o zaman imam'ın ordusunu bırak imam bulamazsın.

--spoiler--
--spoiler--

öyle bir organı olmadığı ve bu yüzden aseksüel takıldığı için içimiz rahat.
yaymak isteyen bir şekilde yayar diye merakla beklediğimiz kitap.

(bkz: fetoş ve yedi cüceler)
(bkz: bir simon değil)
hem bir adami( ahmet şık) orgutsel dokuman yazdigi gerekcesiyle tutuklayacaksin.hemde adami suclayacagin delilleri yok edeceksin.adami da delilleri karartabilir diye icerde tutacaksin.trajikomik bir hadise..aile imamima basvurmak istiyorum.
“Bugün kitap yakanlar, yarın insan da yakarlar” Heinrich Heine.

sakallıları köşe dönmecileri devlet içine sızıp asıl emellerini uygulamakta olan fettoların maskesini indireceği söylenen kitaptır. hükümeti rahatsız etmiştir, nede olsa bizim çuval davamız var adı ergenekon her kim muhalefet ederse bir bakmışsın ergenekon davasında şüpheli işte akp işte ileri demokrasi kitap yakılmaya başlandı nasipse 2011 seçimlerinden sonra cadı avı başlayacak.
yazılmadan yayınlanmadan yok edilmesi için seri baskınlar düzenlenen efsane kitap, tey allam ya ne ülkede yaşıyoruz, kitap yaktıran ressam dedeyi kenan evren görmüş bu ülke ancak akp daha cevval çıktı muhtemelen fetonun ordusu * konusunda kitap yayınlanmasını ve bilgi paylaşımını istemiyor!...
Feto ve cemaatinin inceliklerini anlatan, ancak daha taslak halindeyken yok edilen kitap.
(bkz: şakirtler rahatsız)

edit: imla
en fazla bin tane satıcak bir kitap ergenekon savcıları ve akp nin yardımlarıyla beşyüzbin satıcak. o kitabı kimse yasaklıyamaz çünkü erdoğanın takdiğidir bu, bir olay aşırı tepki toplar ve umduğu gibi olmazssa hemen kendi de tepki verip sanki tutuklamaların kendisiyle alakası yokmuş gibi davranır.
ne kadar kızarsak kızalım en azından doğru olarak adlandırılmış ordudur.

islam ordusudur. taraf belirtmedir, kutuptur.

elhamdulillah biz imamın ordusuyuz, siz firavunun...
çok satanlar listesinde ilk sıraları belki de yıllarca domine edecek kitap.
adamı bu kitabı yazdığı için suçluyorsun. sonra delilleri karartacak diye düşünüp tutukluyorsun da. yani mahkeme de adamı yazdığı kitabın içindeki bazı bölümlerden dolayı suçlayacaksın. bak şurada şunu demişsin burada bunu anlatmışsın diye. olabilir diyelim hadi sorun yok.

sonra kitabı aramaya başlıyorsun. elinde bulunduran herkes suçlu diyorsun. ki yasak kitap okumak değil basmak ve satmak suçtur. her neyse, varolan dijital kopyaların hepsini sildiriyorsun. herkese bulundurursan okursan seni de suçlarım diyorsun.

üstüne de gidip bir de hapisteki adama kitabın örneğini bulundurmak okumak yazmaktan men edecek bir bildiri daha imzalatıyorsun.

şimdi bu şartlarda, adam mahkemede ben bunu dedim şu sayfada ama şunun için dedim diye bir savunmayı nasıl yapacak?

faşizm budur.
(bkz: cumhuriyet imamın kayığında)
ben fena kıllandım a.q. bu kadar hassas davranılması kafamı fena karıştırdı. ortaya çıkmasından bu denli endişe duyulan şeyi feci derecede merak ediyorum. allah sonumuzu hayriyeyle cevriye.
aslında okusaydık iyi olurdu ya. bari basımdan sonra toplatsaydınız.
bir imamın etrafına bu kadar o.çocuğu toplanıp ordu nasıl teşkil etmiş hayret edilesidir. ilginç fikir ama.
artık bir şeyi çıkan ergenekon soruşturmasında toplatılan ahmet şık kitabıdır. ilk başlarda emekli paşalar, toprak altından çıkan silahlar ve ıslak imzalı delillerle inandığım, sonra her türlü muhalif insanın özellikle araştırmacı gazetecilerin bir bir içeri alınmasıyla ne iştir bu ya? nedir bunun özü? diye sorguladığım soruşturmanın artık gerçekten dangalıktan başka bir şey olmadığına inanmamı sağlayan son olay. bir gazeteci fetonun örgütünü deşifre ederken uydurulmuş bir örgüte dahil oldu. sadece deşifre ederken yakalandığı için. ayrıca basın özgürlüğü muhabbetini açmak dahi istemiyorum.
http://imaminordusu.com/
bir grup gerizekalının anlamadan dinlemeden, sansür olarak nitelendirdiği olmamış kitaptır. be gerizeka, yazılmamış kitabı emniyet nereden bilsin bu biiiirrr, devam etmekte olan bir ergenekon terörizm davasını etkilemek ve halkı galeyana getirmek için yazıldığı belli bu ikiii, fetullah gülen hoca efendi için 1990 lı yıllardan bu yana çeşitli kitaplar yazılıyor, onlar neden toplatılömadıda bu toplatılıyor al sana bu da üüüççç.

sonra fethullah gülen hoca efendi gibi mümtaz bir kişilik bu işten ne kadar muzdarip olmuştur bunu tahmin edebiliyorum. eminim elinden gelse o gaztececi beyin nezaret haneden biran önce çıkabilmesi için herşeyi yapardı. insanlara karşı derin muhabbet ve hissiyat besleyen bir alimdir kendisi.
türkiye'nin belki de en büyük skandallarından biri olan bir olayın kahramanıdır kendileri.
çakma müslümanlar başlığında anlattığım bazılarının "biz islam ordusuyuz" diyerek savunmaya çalıştığı olaya vesile olmuş kitaptır.

hey yavrum benim islam'ın ordularına bak. bu islam'ın askerleri '80 öncesinde komunistler allah peygamber bırakmazken sünepe gibi gezerlerdi. kimisi ülkücülerin arkasına saklanırdı.
gün bugün oldu, yüce peygamberimiz hz.muhammed'e hakaret eden rasmussen'i nato genel sekreteri yapan akp'yi yalamaya devam ettiler.

siz? asker? ordu?
siktirin gidin oradan.
siz gidip maklube falan yiyin. ordu, askerlik, savaş adam işidir. cinsiyet anlamında değil karakter anlamında adam işidir.
sizler omurgasız sülüklersiniz.
Daha çıkmadan toplatılan bir kitap olur mu demeyim efendim,olur!Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olacak yeni nesil,Çünkü fikirler ve bilgiler iktidardan bağımsız hareket edemiyor görüldüğü üzre.Adamlar neden korkuyor bilmiyorum ama,ne kadar özgür olduğumuz bir kez daha gözler önünde.Bizi özgürleştirenler,iyi ki varsınız,tez zamanda sizde özgürleşirsiniz umarım.