bugün

Millet ittifakı'nın ünlü forveti ekrem imamoğlu'ndan gol ve goller bekliyoruz...
1.gol: biz bu tartışmayı 31 mart öncesi talep etmiştik
inali binali hoop inali binali olmuştur an itibariyle.
Bu maçta cinali en fazla top toplar.
Bir devrin ve bir zihniyetin an itibariyle sorguya çekilişi...
chp 60 seneden beri ne zaman kazanmış ki yine kazansın !

ah şu embesil chp lilerin 3 aya kadar adını bile bilmedikleri adayları yağlayıp ballamaları parlatmaları yok mu .

çaresizlik beceriksizlik çok kötü bir şey !

yalanla dolanla tabiki iktidar olamazsınız millet buna izin vermez millet .

valiye it dersin sonra yok ya ben demedim dersin dimi len imamoğlu .

transseksüeller daha delikanlı dediysem dedim diyorlar en azından !

erkeğim diye gezersin şimdi sen dimi !
Adam reklam arasında dahi gol atıyor arkadaş...
puskas ödülü verelim.
valla gol değilde başka bir şey oldu. imamoğlu hiç bir soruya cevap veremedi tam tahmin edildiği gibi sürekli mağdur edebiyatı ve 31 mart muhabbeti yaptı. veri tabanı sorusunda gol değil mor oldu, her zaman ki gibi fetö ve pkk hakkında ağzını açamadı. söylediği yalanlar birbir yüzüne vurulunca yine her zaman yaptığı gibi lafı değiştirdi. en komiği ise insanlar neden size oy vermeli sorusuna bile cevap vermek yerine anadolu ajansı dedi.

tekrar ediyorum bu adamın hiç bir projesi yok ve bu gece anladım ki kendisi bir proje. tüm hesaplarını da erdoğan ve bahçeli başta olmak üzere tüm cumhur ittifakının onunla uğraşacağını sanıyordu ve mağdur edebiyatı yapıp tek başıma mücadele ediyorum diye oy toplamaktı ama kendisinin önemsenmediğini görünce hem planı tutmadı hem de sinirlerine hakim olamıyor.
evet imamoğlu vurdu gol oldu. niye sevinmiyor bu adam? Ha golü kendi kalesine atmış... yahu bu konuşma ne kadar uzun sürdü... ulaşım mı? ben oraya çalışmadım. temizlik çevre kirliliği? ondan haberim yok diyerek..
Objektif bir değerlendirme ile: iki taraf da top çevirdi, birbirlerine çok dokunmadılar. Kararsızların ya da kendi kitlelerinin tercihlerinin değişmesi adına ciddi bi fark olmadı. Ancak samimi olma, daha hazır görünme, 18 günlük başkanlık neticesi kazanımları gibi sebeplerle imamoğlu daha avantajlı çıkmıştır bu programdan. Binali Yıldırım ise yorgun ve gönülsüz bir aday profili ile 1994 yılı ve sonrasını kıyaslama işine girip birtakım icraatleri anlatmıştır, birkaç pot kırma ile programı tamamlamıştır.
Yine de program demokrasimiz adına olumludur, devamını bekleriz.
koyun çokken daha çok gol atar bu ekrem bin imam. çarşaf çarşaf videoları döküldü halen basitlik diyor. nasılsa videoyu fox'ta görmedikçe kendisine koşulsuz iman eden bir tayfa var. e o videoyu da foc tabi ki yayınlamayacak. olay bölgesinde adamların muhabiri var ama kanal 3 maymunu oynuyor video konusunda.
Fetö konusunda sikti attı afedersin.
açıkçası imamoğlundan beklediğimiz performansı göremediğimiz buluşmadır. binali yıldırım adama o kadar orta yaptı ama belki bilerek ve isteyerek belki bilmeden hiç birisine voleyi çakamadı veya çakmadı.

karşındaki adam daha derdini anlatamayan bir adam. tipik akp li kafası ile hep iftira ( doğruluğunu kanıtlayamayacağı bir sürü şey söylüyor yok onda görüntüler varmış da yok yayın ilkeleri gereği yayınlayamıyorlarmış da sanki taktıkları tek bir ilke var ) atıyor. imamoğlu hala efendilik derdinde. he belki bunun geri dönüşü olumlu olacak ama en azından karşında yalan söyleyen birisi varken ve sana "yalan söylüyor" derken yakın tarihten birkaç yalanını suratına çarpıver ki altta kalmış gibi gözükmeyesin. bu akp seçmeni tam kahve dayısı zihniyetindeler. haklıyı haksızı ayırt edemiyorlar. onlar için saldırgan olan değerli. yıldırım da bunu bildiğinden kanıtlayamayacağı bir sürü şeyi iddia ediyor rahat rahat. çünkü seçmeni "bunları söylüyorsun ama kanıtın var mı" diye soracak bir profilde değil. bunlara efendilik ile cevap verirsen "aa bak demek ki yıldırım haklı" diye düşünürler. nereden mi biliyoruz ? bakın kabataş yalanı. bakın camide içki içtiler görüntüleri var yalanı. bakın "valiye it dedi görüntüler var ama bize yakışmaz diye yayınlamıyoruz" yalanı. hangi akp li çıkıp da "nerede görüntüler" diye sordu yıllardır ? adam görüntüler var dedi hemen ikna oldular. bu kitle böyle o yüzden efendiliği muhafaza etmek yerine anladıkları dilden cevap verseydi biraz keşke.

adam kalkmış 3 defa sen fetocusun sizin parti fetocu diyor hiç utanmadan sıkılmadan. yıllardır fetoya karşı kendilerini uyaran bunlarla iş birliği yapmayın diyen chp ye fetocu diyorlar. hakikatten ahlak sınırları yerle bir edildi artık. zamanında chp bunları uyarırken "muhterem hoca efendi hakkında böyle konuşamazsınız o hizmet adamıdır" diyenler bugün, o gün kendilerini uyaranlara "feto yöntemleri kullanıyorsunuz" diyor. şaka gibi.
yazılanlara bakıyorum da binali yıldırımı savunan yok. ekrem böyle yaptı şöyle yaptı falan falan. bu da gösteriyo ki imamoğlu iyi bir politika izliyor. tarafsız izlerseniz imamoğlunun gerçekten dersine iyi çalıştığını fark edersiniz. ama siz gözü körler ancak kendi tarafınızdan bakın.

yani ekrem projeymiş, hiç projesi yokmuş sanırsın binalinin projesi var. ulan zaten koca metropole kim gelirse gelsin proje yapmak zorunda ki. bunları genelde hükümet yapıyor zaten binali de yapmıyo yani.

tabi ki ekrem beyin de yanlışları var ama bu onu sileceğimiz anlamına gelmiyor. zira binali beyin yanlışları birçok kişinin canına mal oldu. (bkz: 8 temmuz 2018 çorlu tren kazası)

bu oturumla birlikte cumhurbaşkanı istanbulu kendisinin değilde vasıfsız binalinin kaybettiğini şovla bize gösterdi. bunu izlediği politikayla zaten görüyoruz. şayet binali kazanırsa bu sadece erdoğan için süpriz bi kazanç olur.
Yalancıdan siyasetçi olmaz.yarın vaatlerini de inkar eder. Solcular buna 'ikinci atatürk' deyip aslında atatürk'e hakaret ediyor.
Fetö taktiklerini ben bilmem demiştir. Bence iyi bir gol.
imamoğlu'nun önümüzdeki 5-10 sene türk siyasetine damga vuracağı aşikar, çizgisini bozmadan devam etmesini temenni ediyorum. Umarım güç zehirlenmesi yaşamaz.
Bugün başkanlığı tekrar alacak adamdır kendileri.