bugün

şarkıcı gülşen e ait sözlerdir.

https://www.youtube.com/shorts/2qRHArDeCl4
Hakkında soruşturma açılmış..

Ülkedeki imamhatip mezunlarının, özellikle din adamlarının hali ortada.
Her gün bir din adamının bir ifşası çıkıyor. Sizler ise bir şarkıcının dediği şeyde takılı kalıyorsunuz..
hayat okulunu tersten okumuş gülşen. cahil cesareti buradan geliyor.
Espriyi beğendim...

Korku ikliminin bir nesnesi olacak... daha fazla dinlenecek...
Sorun imam hatiplilerin kadın, erkek, çocuk badelemesi değil, bunun söz konusu edilmesi ise sen yanlış yoldasın demektir.
işte Gülşen iniz budur varmı itirazı olan hadi gidin güzelleştirin gülsüzŞeni.
keske namaz kilmayanlari oldurmek lazim diyenlere,
kuran kurslarinda erkek cocuklaria tecavuz edenlere,
ulkenin kurucusuna ayyas diyenlerede falanda bu kadar tepkili olabilsek.
inançsızlara her türlü laf edilir sıkıntı yok,
Atatürk'e ve cumhuriyet değerlerine din adı altında hakaret edilir ama sıkıntı yok,
din adı altında her türlü ahlaksızlık yapılır ama sıkıntı yok,
Bir şarkıcı biraz sert konuştuğunda hemen sıkıntı.Şimdi bundan da mağduriyet malzemesi çıkarıp seçimlerde propaganda amaçlı kullanırlar.
Gülşen burada haddini aşmış, kabul etmek gerek.
Şu günlerde ağzını tutamayan imama da aynı şekilde dava açılması gerekti. Ne demişti Metallica "ve adalet herkes için".
gülşen biraz haddinden fazla söz söylemiş. haddinden fazla - ebru yaşar.
az bile demiş.
Videonun tarihi 30 nisan. Niçin bugün işlem yapıldı acaba. insan düşünmeden edemiyor.
Ortalama Ak laleler her gün mağdur olur.
imam hatipler kapatılsın.
Gözaltına alınmış. Hak etti valla ama bu yüzsüz kadın orada da ben anneyim yaptığınızı doğru bulmuyorum filan der.
Bye.
Kasıtlı söylediği açık hiç kıvırmasın zaten hapse atmışlar. Milleti kaşıyordu zaten son zmamalarda sanki ahlakliymis da dili sürçmüş gibi yapmasin. Müslümanlara hakarer edip değerlerini yok sayıp özür dileyerek yirtamazsiniz. ibreti alem olmalı akp başta oldukça hapiste kalmalı.
Muhafazakar kesimden Kendisinin üzerine giyim tarzından dolayı bir saldırı akını vardı. Kadın tek başına kendi hayat tarzını ve hürriyetini korumaya kalkarken çıldırdı.

Bir nevroz geçirdi. Taş olsa dayanmaz. Ayrıca söylediği haksız sayılmaz.