bugün

adamın teki dalgaya alıyor ve hala heyecanla bu günü bekleyenler var.

(bkz: sazan avi)
whois bilgilerine bakarak arizona dan alındığını öğrendiğim site.
görsel
sertab erener' e sormak gerek. üyeymiş ya bilir o. biraz kendinizle ilgilenin başkalarıyla ilgileneceğinize. din desek yobaz oluruz ama lavuğun biri gidip site yapar ilah olur. çok korktuysanız dua edin geçer.
mistik şeylere inanıyorsanız allah' a da inanın zaten sorun olmaz, yok mistik şeylere inanmıyorsanız bu siteyi yapan da, örgütü kuran da senin benim gibi insandır rahat olun.
büyük bir tuzaktır. muhtemelen bu sayacın bitişinde hiç bir nane olmayacak ve illuminati'nin varlığını, faaliyetlerini anlatanlara aptal muamelesi yapılacaktır.
ama bu arada adamlar yeni dünya düzeni hayallerine bir adım daha yaklaşmış olacaklardır.
Fenerbahçe'nin gs ye yapacaklarını önceden hesap eden sitedir.
an itibariyle finale 10 gün 2 saat kaldığını belirten site. acaba neyin finali bu?
ctrl+u ile kaynak koduna baktıp en sondaki rakamları maps.google.com'a girip arama yaptığımızda birşeyler çıkan site.
--spoiler--
10 gün 1 saat 52 dk
--spoiler--
görülen domain dolma süresidir. allahın fakirleri ne olacak amk.
Tık sayısına bakıp dünyadaki salak sayısının hesaplanacağı söylenen site. Böylece kişi başına düşen beyin gramajı hesaplanacakmış.
üzerinde bir geri sayım olan site.

o değilde 7 aralıkta bizim kredilere dokunmaz dimi bunun ucu?
tamı tamına 10 gün sonra sitede ne olacağını bilemediğimiz site.
10 gün sonra bizleri * site.
9 days + 23h : 30m : 22s olarak saymaya devam eden site.
Bu sizi küçümsercesine yazan arkadaşların hepsini esefle kınıyorum sayın illuminatici kardeşlerim. Onlar ne dediklerinin farkında değiller. Ben hep bir sempati duymuşumdur zaten örgütünüze. binanaleyh size bir söz söylemelerine izin vermem. O değil de Ocak başında finaller var bir an önce ne yapıyorsanız yapın. 3.dünya savaşı olur, radyasyon saldırıları da olur, göktaşı da düşürebilirsiniz, atom bombası daha şahane olur.
şakirtlerin örgütün adamlarından daha çok reklam yapması sonucu gün yüzüne çıkmış, ve aslında hiç bir amacı olmayan balon site.
behzat amirimden geliyor
'' la olum işiniz gücünüz yok mu la sizin. gerizekalımısınız la siz. siktirin gidin amuğa koyduğumun malları. ''
7 aralık saat 15.00 sularında bitecek olan geri sayımı görmemiz ve bu insanların farkına varmamız için var edilen bir site. Aslına baktığımızda araştırmalar sonucunda elde edilen sonuçlar her ne kadar akla mantığa sığmasa da, gerçeklik payları çok yüksek olaylar. Aslını bir hafta kadar daha bekleyip göreceğiz artık.
görsel
iş yerindeki amirimin "ne olacak oğlum, o gün site aktif hale gelecektir" şeklinde yorum yaptığı site. vay a.q.
Türkiye saati ile 7 aralık 16:59 a gelen geri sayıma son 5 gün 22 saat kaldı . isteyen http://illuminati.org/ adresinden bakabilir.
bi süredir geri sayımda olan site. bakalım neler olacak.
ip adresinin büyük okyanusun ortasından sinyal verdiği site.
sayacının dolması sonucu büyük felaket beklediğimden dolayı kredi kartlarımın borçlarını ödememe rahatlığı kazandıran site.
bankaları falan vurup hesapları silseler ya amk.
adana'da doğan yılan bebeğe daha çok inanmıştım.