bugün

Öğretmenin kızı Zeynep'ti.Hoş kızdı geçen bir bakayım dedim kendisine meğer meydan şeysi olmuş.mutluluklar dileyip çubuk kraker yedim bende.
6 ay önce 15 yıl önceki aşk yüzünden açıldığım durumdur.

ne mi oldu? 3 ay önce davetiyesini yolladı şimdi evli.
yaz tatilinin bitimini dört gözle bekleten aşk çeşididir.

3'e 4'e giderken sınıfta iki kıza birden aşıktım (bu yeteneğim çocukluktan kalmadır). biri safiye ötekinin ismi tuğba'ydı. bunlar da çok yakın arkadaştı ( yok artık şu an bıraktım bu ahlaksız tutumları). biri kumral pırasa saç, öteki siyah kıvırcık.

abim arabesk dinlerdi. tabi arabeskte ne malzemeler var. kızlar nerden bilcek cengiz kurtoğlunu falan hemen araklıyodum onun şarkısını. kendim yazdığım şiir gibi kızlara verirdim. tabi onların gözünden bi kalpçikler çıkardı of of hangi birini yakalayacağımı şaşırırdım. hayır onlar neresiyle okuyodu ki şiirleri, hep hayat çilesi, ayrılık acısı temalıydı. halbuki ben onları tavlamaya çalışıyodum.
sonra bu safiye'ye aşık çok fena belalı çocuk vardı. bi kere gelip dövmüştü beni. dayağı yiyince iyice arsız oldum tabi ona daha güzel şiirleri vermeye başlamıştım.
sınıfta eda diye bi kız daha vardı. ona da aynı taktiği uyguluyodum ama öteki ikisine aşıkken üçüncü olarak mı yoksa onları unuttuğum zamanlar mıydı hatırlayamıyorum.
en masumudur.
Evlilikle sonuclaniyorsa sıkıntı olmayacak durumdur.
11 sene öncesi ama hala aklıma gelir.
görsel