bugün

Kimilerine çok akıllı işi görünen, yandaş troll tayfasının ise can o gönülden desteklediği kötü fikirdir.

Bunu akıllı işi gibi gören saftiriklere göre şahsım ilk turda %50'yi zaten geçemez.

Diyorum ki nereden biliyorsunuz? Bunlar bu seçimlerde öyle yolsuzluklar, hileler yapacaklar ki geçmişte yaptıkları hiç kalır.

Zaman muharrem fantezisi, ikinci tur fantezisi yapacak zaman değil. Kendisinden hiç hazzetmesek de (ki ben hazzetmiyorum) kılışdar'a oy verelim ki hiç değilse şahsımın işi zorlaşsın.
muharrem incenin abartıldığı kadar oyu olduğunu düşünmüyorum.
Çoluk çocuk liseli tayfa ile olgunlaşmayan şımarık sosyal medya salaklarına yönelik AKP'nin desteklediği kampanya.
Muharrem sinana oy verip muhalifiz Atatürkçüyüz diyen varsa siktir gitsin.
Burada çocuk eğlendirmiyoruz.
bi ona bi ona.. ver allahım ver.

https://www.uludagsozluk.com/k/bi-ona-bi-ona/
seçim ikinci tura kalmazsa kazanacak olan aday kılıçdaroğlu değil, erdoğan'dır.

o nedenle muharrem ince, sinan oğan gibi adayların varlığı iktidardan memnun olmayan ama eli kılıçdaroğlu'na da gitmeyen anadolu seçmenini sandığa çekecek ve böylece erdoğan yerine bu adaylara verilen oylar seçimin ikinci tura kalmasını sağlayacaktır.

dolayısıyla başlıkta geçen eylem, seçimi ikinci tura bırakma stratejisine dayanılarak yapılabilecek bir oy verme hamlesidir. ikinci turun dışında kalacak olan adaylar ikinci turda kendi seçmenlerini kılıçdaroğlu'na yönlendirdiğinde kılıçdaroğlu seçimi tarihi farkla kazanacaktır.
Kardeşim bir tane oyumuz var canımız ne istiyorsa ona veririz.
Sorun şu akp den hemen kurtulmak istiyor muyuz.
Akp moral motivasyon olarak toparlanmadan bu işi bitirmemiz gerekiyor mu.
Eğer cevabınız evetse millet ittifakına oyunu verirsin bu iş biter.

Yok ben akp istemiyorum ama millet ittifakınada istemiyorum diyorsan muhalif değilsin salağın tekisin.
Bu burada akıl sahipleri için yazıyoruz.
Hem niye muhareme oy verelim ki.
Sinan oğan muharremden bin kat iyidir.
--spoiler--
bunu akıllı işi gibi gören saftiriklere göre şahsım ilk turda %50'yi zaten geçemez.
zaman muharrem fantezisi, ikinci tur fantezisi yapacak zaman değil.
--spoiler--

Bu söylediğin çok mantıksız. Tayyip ilk turda yüzde 50 yi geçiyorsa diğer tarafın kaç oy aldığının hicbir önemi yok. Muharrem ince ve Sinan ogan ın AKP'den de oy alabileceğini düşünmen lazım. Kılıçdaroğlu'nu deccal gibi gören akp kanadından ona 1 oy bile çıkmaz. Ayrıca o sikimsonik deva gelecek demokrat gibi partilerin tabanları da tayyip vs Kılıçdaroğlu görünce tayyipe basacaklar.
ilk turda bu iş bitmeli tatava yapma lüksümüz yok.
--spoiler--
muharrem sinana oy verip muhalifiz atatürkçüyüz diyen varsa siktir gitsin.
--spoiler--

CHP'yi destekleyip Atatürkçüyüm diyen varsa siktirsin gitsin. Bu ülkede tek bir Atatürkçü parti var o da zafer partisidir. Türküz Türkçüyüz Atatürkçüyüz. Atatürkçü olduğunu iddia eden Atatürk'ü görse partiden içeri sokmayacak dolandırıcılara itibar etmeyiniz.

Sinan ogan türk milletinin adayıdır. Bu ülkede Türklerin de yaşadığını göstermek için oyum Sinan Ogan'adır.
Zayıf adayların parlatılması sadece iktidara yarar, muhalefeti böler.
Şunu çoğunluğu ilk kez oy kullanacak ergen kitlesine anlatamadık.
Karışmayın herkesin aklı fikri var.
Niye Muharrem inceyi pış pışlıyorux.
Türk milletinin adayı Sinan Ogan dır. Muharrem adam satan biridir. Seçime doğru adaylıktan çekileceğini göreceksiniz. Diğer ihanet şebekelerini saymıyorum fark ettiyseniz. Türkiye'nin geleceği için tek bir adayın kazanması gerekir. O da Sinan Ogan dır. Başka şansımız yok. Seçimi Tayyip ya da Kılıçdaroğlu tarafı kazanması halinde Türk milletini ancak askeri darbe kurtarır. Çok geç olmadan aklınızı başınıza alıp türk milletinin geleceğini düşünen tek adaydan yana olun. Oyları bölmeyin diye diye ülkeyi böleceksiniz bunun farkına varın.