bugün

Lise de yaptığım ve çok güzel sonuçlar aldığım deneyimimdi. Elçin Sangu'nun saçının rengine yakın renge boyatmıştım. O zamanlar çok mutluluydum şimdi yeni birşey yapmaya korkuyorum. Ya yakışmazsa diye sarıdan vazgeçemez olduk.
Hiç gerçekleşmeyen deneyimimdir. Kendi doğal rengini seviyorum kuaförlerde sakın boyatma diyor.

Edit: ahaha çakma sarışın tüm kızlar eksilemiş. Allah doğal açık kumral saç vermiş dostlar napayım platin sarısı mı yapayım.
Yengem bitlendik diye 2 kuzenimle birlikte kurbanlık koyun gibi karaya boyamıştı üçümüzü de.. Şuramda yaradır.
akla geldikçe hala küfür edilen deneyimdir. 1 ( bir ) defa yaşandı zaten.

teyzemin evi vardı eskiden. en üst kat dubleks daire. üstü de tabi tamamen açık. neyse efenim orada arkadaşlarla demlendik güzelce yaş 17-18 falan. sonra balkona çıkıp güneşin altında uyuyalım dedik. bu ipneler kafama o saç spreylerinden sıkmışlar kendileri ile beraber. şimdi bunlar kara kara tipler olduklarından saçları sarı oldu tabi hemen ama ben zaten kara olmadığım enteresan bir kombinasyon olduğum için saçlarım afedersin bok rengine döndü. ulan her zamanki gibi sokaktayız ama bunlar habire sırıtıyor. benimde haberim yok hala mevzudan gören herkes vaaaayyy naabdın lan öyle kuntiz diye şey yapıyorlar. kıllandım iyice en sonunda bir arabanın aynasından bir baktım karşımda bambaşka birisi var. güzelce dövdüm her birisini tabi ama saçları da 0 a vurdurduk 1 er ay ara ile 2 defa arka arkaya..
Hiç yaşamadığım sanırım yaşamayacak olduğum deneyimdir. Mantıklı açıklamasını hala kendime dahi verememiş olmakla birlikte çok soğuk bakıyorum saç boyamaya .
rastgele
görsel
7. siniftayken sacimin onlerden bir tutamini mora boyatmis olmamdir.
Henuz gerceklesmemis olandır.
Saclarıma kıyamıyorum ve bir defa boyarsam devamı gelir diye dusunuyorum.
Ha deyince sac boyanmamalı bence onemli olan tenine , goz rengine , kasına yakısacak rengi bulmak.
Su an ki haliyle bu kombinasyona dogal rengimden daha cok yakısacak renk olmadıgı icin ben asla dokunmam sacıma.
ben salak gibi güzelim sarıya yakın saçlarımı bal köpüğüne boyamıştım oysa boyalı gibiydi kuaförüm bayılırdı. açık kumraldı ama araları sarı sarıydı.. sonra gidip kuaförde sapsarı yaptırmıştım. şimdiki aklım olsa yapmazdım. salak kafam.
Çoğu kızımız tarafından annenin boyasindan artan boyayla minik röfleler şeklinde ilk defa gerçekleştirilen eylem.