bugün

istanbul büyükşehir belediyesine atanan kayyumun düşündüren icraatları.
Biri imamoğlu'nun yerine koydurduğu TC ibaresini kaldırmak
Diğeri de
Makam odasındaki Atatürk portresini kaldırmak olmuş

Beka sorunu neymiş anladın mı şimdi güzel kardeşim?

Bu defa sana verecekleri rüşveti al ama oyunu verirken ülkenin geleceğini tehlikeye attığını unutma. Onlar kaçıp kurtulur, kalanlar sen, ben hepimiz cehennemi yaşarız.
Mübarek gecenin hürmetine ülkemi ateşe atanları Allah kahretsin.
Çok şey söylemek istiyorum ama yazmak içimden gelmiyor.
Tanrı'm elbet yüzümüze bakacaktır.
Edit: bugün ibb'den açıklama ve video geldi, haber yalan çıktı arkadaşlar.
içimiz ferahladı.
Bu ülkede sadece Türkler yaşamıyor Suriyeli Arap kardeşlerimizin ve Kürt kardeşlerimizin de hassasiyetleri göz önünde bulundurulmalı nihayetinde onlar da belediye hizmetlerinden faydalanıyor ve oy kullanıyor.
Kaynak götün mü? internette, haberlerde böyle bir bilgi yok nerenden uydurdun bunu?
böyle bir bilgi yok evet ama şayet seçimi binali bey kazanırsa tekrardan tc ibaresini kaldıracaktır. seçimler hizmet için değil cepheler için yapılır, birbirlerine karşı bir güç ve üstünlük savaşıdır. yönetim biçimi ise tamamen kendi ideolojilerini dayatmaya yönelik hareketler sergilemekten öteye geçemez.
iki taraf için geçerli bir durum bu. üzücü, sonsuza dek bu döngüde yaşayacak olmamız berbat.
Yalan haber diye açıklama yapmışlar.
Tamam da...
Doğrusunu açıkladınız, neden tehdit ediliyor yasal işlem yapılacak diye onu anlamıyorum.
Hep tehdit, hep yasak olmasından bıktık ama...
Gazeteler yalan yazıyor artık onlara inanan belli bir kesim. Sosyal medyada paylaşan insanlar nasıl yalan fotograf çekiyor?
Önceden kim kaldırmıştı? Kaldırılmasaydı imamoğlu yerine TC ibaresini koydu haberi de olmayacaktı. Öyle değil mi?
Ayrıca neden tehdit ediyorsunuz? Maksat ne?

Ha bir de, her milletten insanı barındıran tek ülke biz değiliz. Misal Almanya'da milyonlarca türk var. O ülkenin milli değerlerini zedeleyecek ne yapıyor Türkleri, diğer ülke vatandaşlarını kucaklamak için? Böyle saçmalık olmaz çünkü. Bu tür şeyler bölünme tehlikesi yaşayan ülkelerde olur.

Vatanın bölünmesi için emeği geçen herkesin Allah belasını versin. Amin.
şu sözlükteki kadar aptal insan popülasyonunu hayatımın hiçbir evresinde görmemiştim.

(#41517051) bu nedir arkadaş ya. trollük amaçlı falan yazmıyorlar inanarak yazıyorlar bunları. sıkıntı zaten burada diğer türlü olsa "la sigigit" der atarsın donuza falan görmezden gelirsin ama bunlardan yüz binlerce hatta milyonlarca var bu ülkede ve biz bunlarla bir arada yaşamak, bunlara katlanmak zorundayız her gün. tc ibaresinden rahatsız olan varsa bir zahmet s.ktirip gidip o ibareyi görmeyecekleri bir ülkede yaşasınlar. bunu yazan salakları ve gerçekten böyle tc ibaresinden rahatsız olan varsa onları amerikaya, ingiltereye falan gönder o her yerde dalgalanan abd, ingiliz bayraklarını öpüp önünde secde etmezlerse gel yüzüme tükür. orada hiç demezler "kırılıyoruz biz bundan" diye ama bizim ülkemizde nedense ülkenin isminden bile rahatsız olurlar. bu kadarda gevşekler işte.