bugün

Keşke başlık engelleme gelse dedirten başlık. Bi bitin artık.
Ben her defasında ilkmiş gibi can ı gönülden yaşıyorum olayı.
ay hoşt ulan bu ne.
Kendinizden tiksinmeye sebebiyet veren durumdur.
çocuklar duymasın da duygu canlandırmıstı. ergenus duygu sağa sola zıplayıp anne anne diye zırlıyordu. sonra haluk işin doğasından bahsedip onu rahatlamıştı. hiç unutmam o kriz dönemindeki bölümlerinden biriydi.
Ölüyorum sanmıştım. Yeminle ölüyorum sandım. O yaşıma gelene kadar bana böyle bir durumun varlığından bahsetmeyen annem, ablam, halalarım, teyzelerim, boy boy kuzenlerim yüzünden içimde bir yerlerin patladığını ve kan kaybından öleceğimi düşünüp çığlıklar atarak anneme koşmuştum. ilerde bir kızım olursa bu ihmalkarlığı asla yapmam.
Entrylere bakıyorum da herkes sevinmiş. Ben "ee nolcak şimdi" sorusuyla kıçımla rahatsız eden ped ile sokakta kovalamaca oynuyor ve bir yandan kafayı yiyiyordum. Birde düzensiz geliyordu alışmam 3 yılımı aldı.

Hayatın ilk kazığını yemiş kutusu kanlı ama gururlu ayşecik fatmacık gibidir.
Erkeklerinde harbi harbi entry girdiği başlıktır. Bildiğin tepki vermişler amnakoyum.
(bkz: Sihirli annem çilek)
Ben büyük tuvaletimi tutamadığımı ve altıma kaçırdığımı zannediyordum. ilk kan kahverengi olur çünkü. Ve kimseye söyleyememiştim utancımdan.
K:annneeeeeeee
A:ne
K:Bi geeeel
A:ne var?
K:yaa bi geeeel
A:işim var söyle ne var?
K:adet olmuşum.
A:iyi, çamaşırını kirliye at pedler dolapta sonra da bir yanıma gel. Gofret varDı çantamda onu da al gelirken.
(bkz: carrie)
Kimsenin Merak etmediği tepkilerdir.
- Aaah Vuruldum beni bırakın siz gidin anaaam durun laa yoksa..
(bkz: kaynak anan yavrum)
Pedefolik sapik pic. Maks 14 yasinda bir kuzunun basina gelen olaya kattigi eglenceye bak. Senin ben mizah anlayisina sokayim.
Yarabandı yapıştıranı duydum o derece...
oha götüm kanıyor.
görsel
ben ilk reglimi dışardayken olucam diye çok korkardım , fakat evde oldum .. sevinçten annee regl oldum diye bagırmıştım
Kıdınlığı ıdım ıttım.
12 yaşında bir çocuk, regl olayı sonucunda böyle bir şey söylemez.
Yani söylememeli.

Sen 12 yaşındasın çocoğooom.
Ne kadınlığından bahsediyorsun.

Neyse, tepki diyorduk.
Utanır.
Yüzü falan da kırmızı olur.
görsel
Ne iğrençsiniz ya bir de çocuk istismarına karşı ahkam keser durursunuz aynısınız ibneler.
https://www.youtube.com/watch?v=R0KpnYLZSS8
ilk başta "kadınlığa adım attım" diye sevinir, sonra bir yerlere bulaştı mı, ay kıyafetimin arkası falan uğraşır durur.
görsel
güncel Önemli Başlıklar