bugün

yalansız kızdır.
Buluşulan kişinin '' o beğense ne olcak beğenmese ne olcak" gibi düşünen kızdır.
nasıl olsa bu benim kafama kese kağıdını geçirir diye düşünecek derecede çirkinliğine güvenen kızdır.
durum analizi yapmak içindir.
düşün ilk buluşma, makyajsız -tabi doğal güzelse geçerli bu- çok da dikkat çekmiyo ama o haliyle o görüştüğü kişi beğenip tekrar görmek istediğini soylerse hakikaten bahsi geçen hatunu beğenmiş demektir.
her zaman makyajlı gezemez insan daha en bastan neyle karsı karsıya olduğunu belirtmiştir er kişiye.
iyi bilirim, ben yaptım bunu*
buluşmayı sallamayan kızdır.
doğallıktan yana olan kızdır, iyidir, hoştur. beni kabul edecekse her halimle kabul etsin der ve haklıdır da..
makyaj yapmıyorum, doğal güzelim havası verip karşı cinsi bu taktikle etkilemeye çalışan, zeki kategorisinde yer alabilecek varlıktır.
güzelliğinin hepsini ilk buluşmada sergilemeyip daha sonraya saklayan kızdır.
adamdır
en asil duyguların insanıdır.
evlenilesi kızdır ayrıca. çirkin veya güzel farketmez. önemli olan orda iki yüzlü olmamasıdır, natürel olmasıdır.
en guzelidir de..
pek yapilmazdir. hatunun cildi filan bozuktur yapamamistir. daha guzel olcam sanmistir, yanilmistir.
büyük ihtimal size o kadar da değer vermiyordur. o kadar da değer veren birisi normalde az da olsa makyaj yapan biriyse; sizin yanınıza makyajsız gelme şansı hiç yoktur. nokta. net.
olduğu gibi görünmeyi başaranlardandır. kendisine buradan saygılar, sevgiler...
alınabilecek taban-tabana zıt iki mesaj yüzünden, karşısındaki erkeği düşüncelere gark eden kızdır.

- senin karşına, en doğal halimle çıkmayı yeğledim.
- benim karşımda, etkilemek için özel çaba göstermeye değecek biri yok.

hadi bakalım! ayıkla pirincin taşını şimdi.
seni sallamıyorum yeterince zengin ve yakışıklı değilsin ama yenisini bulana kadar idare ederim, olmazsa da olmaz aman demenin değişik bir yoludur. ince mesajlar içerir anlayana.
candır canandır, doğal olmak en iyisidir.
cesaretli kızdır. delikanlı kızdır. kız gibi kızdır.
Nickime bak delikanli.
Makyajsız daha güzel olduğuna inanan kızdır.
Tüm erkekler doğal kadın isterük dediği halde bakımsızlıkla falan suçlanacaktır.
güzel olduğuna inanan buna güvenen kızdır. kendisiyle barışık beni makyaj için beğencekse hiç beğenmesin diyen kızdır.
Ben buyum beni böyle kabul et diyen, anti-kezbanist yaşam biçimi benimseyen kızdır. Bulununca öpülüp, alna konulması gerekir.
daha bir dürüst durur. bir insanın güzelliğine bakılır tamam ama bence kafaların uyması da önemlidir.
kesinlikle, en az kapatıcı kullanmış kızdır.
yok öyle tamamen uyandığı gibi yüzünü yıkayıp giden. ilk görüşme özellikle. far vs kullanmamış olabilir ama kesinlikle vardır. yoksa da eğer ilk öğretim çağındaki çocuktur.
Dogalliktan yana olan olan ve kaçırılmaması gereken kızdır.
hiç makyajsız değildir. gizli makyaj yapmıştır. tabi siz anlamasınız. ha eğer iddia ediliyorsa hiç makyajı yoktu diye! o halde yataktan kalktığı gibi gelmiştir. kıllı da gezer bu söliyim ben size.