bugün

işini garantiye alma eğiliminde olan kızdır.

kefil de isteyebilir.
sadece maaş bordrosu'da yetmez. mutemetlikten ''resmidir'' ve ''haciz yoktur'' damgası da ister.
gib'den borcu yoktur yazısı da isteyebilir. bankadan teminat mektubu da şartları arasında yer alıyordur.
gidilir en pahalı yemekler sòylenir yenir içilir . sonra bir fırsat bulunup koşarak kaçılır oradan . bu tip insanların işi bellidir yani anlayacagınız hesabı her türlü öder .
bordrolu çalışmayanları sıkıntıya düşürebilir.
evlilik programlarına çıkan hiç birşeyi begenmeyen mature ablalardandır.
garantici kızdır, eşeğini sağlam kazığa değil, sağlam kazığı eşeğe bağlıyordur.
işverence kaşe ve imzalı istemesi durumunda, sağlamcı kızdır.
dağını taşını her metre karesinin ayrı ayrı s.ktiğimin türkiyesinde yaşanması muhtemel olay.
aklıma 2010 yılda yaşadığım bir olay geldi. neyse bizimkiler bir kız bulmuş git tanış dediler. işte telefonlar edildi, buluşma ayarlandı, ailelerden onay alındı bir haftasonu kızla pastanede buluşuldu falan. işte yarım saatlik klasik muhabbet sonunda kız ne iş yaptığımı ve kaç lira maaş aldığımı sordu, ben de asgari ücret alıyorum deyince kız birden zemzem serpilmiş şeytan gibi oldu, zaten 15 dakika sonra hatun bir yolunu bulup kalkıp gitti. hesabı da bana kitledi amk. bir daha da görüşmedik, eve gidince ailesine de "çocuğu beğenmedim demiş" (ki yakışıklı biri de sayılırım hani). durum bu. siz siz olun 2000-3000 lira maaş artı bir ev ve arabanız olmadan evlilik hayali kurmayın.
Ayranı yok içmeye bordroyla çağırıyo yiyişmeye. Seni kücük orospu seni.