bugün

beşiktaş maçına yetişmemi sağlayan, teşekkür edip numarasını engellediğim kızdır.
Böbreklerini seven kızdır.
Direk nikah masasina gecer-im.
geldi uzaktan baktı sana , kusurları örtmede retrica gibi ol sözü aklına geldi. fotoda piret pit reelde hakkı bulut olduğunu gördü ve kaçtı.
Baslamadan biten asklar.
(bkz: ilk buluşmaya gelinlikle gelen kız)
2. buşulmayı ayarlayıp bu seferde siz gidmeyin .
Efendi kızdır. Her çağırıldığı yere gitmez. Evet.
sözlükte ilk buluşmaya şunla bunla gelen kız gibi başlıklardan daralıp gelmeyen kızdır.
herhangi bir olağan dışı durum yoksa, baştan kaybetmiştir. bir daha aranıp sorulmaz, yüzüne bile bakılmaz süründürülür.
Heyecan yapmış olabilir. Belki 2. Buluşmaya gelir ama tabi ilk buluşma olmayınca öbürü ikinci sayılır mı bilemedim şimdi.
ilk buluşmaya gelip uzaktan bakıp giden kız da olabilir.
Bir Ilk bulusmaya gelmeyip sosyal medya hesaplarindan ve telefondan aramalarinizi engelleyen kiz degildir.
bi parkta üç saat oturmuştum. ey gidi gençlik. *
biz daha o evreye gelemedik. millet neleri düşünüyor vay arkadaş.
Bir daha da gelmeyecek kızdır.
saygısızlıktır. buluşmak istemiyorsan baştan açık açık söylersin. valla bekletilmeyi hiç sevmem bir de -cinsiyet ayırt etmeden- hiç gelmezse o kişiye olan tüm saygım ve güvenim biter. nefret, kin bile beslemem.
Ben bunun erkek versiyonuyum. Gelme dedim şehir dışından geldi inat etti ben de inat ettim buluşmadım. Çünkü eziğin tekiyim.
Kezodur çünkü kezoluk bunu gerektirir.
Birde abim salmadi diye yalan kasar.
ilk buluşma bir sonraki buluşmaya ertelenmiştir.
ilk buluşma değildir.
ikinci buluşmaya da gelmezse vazgeçilmesi gereken kızdır.
uludağ sözlük'teki ilk buluşmaya giden kızların nelerle geldiğini görüp vazgeçmiştir. *
Erkek versiyonu yani ilk buluşmaya gelmeyende (unutan) var. Ki o benim. iyikide unutmuşum dediğim oluyor.
Bu genellikle connected2me isimli siteden tanışılıp anlaşılan kızların yaptığıdır, güvenmeyiniz.

Bir arkadaşım vardı kendisi ordu'da yaşıyordu istanbul'un i'sini bilmez. Habire bu sitede tanıştığı erkekleri istanbul'da bir yerlere çağırıp (internetten rastgele bir kafe ismi belirliyor) bekliyorum diyordu,millet de saf gibi gidip bunu arıyordu oralarda.