bugün

(bkz: Çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
Bundan sonra yapacağımdır. Yaşımız kemale erdi artık boşa harcayacak vaktim yok.
Kartoncu kadının hasından anlıyorsun koçum.
Düğünden kaçıp damada transfer çalımı yapmış olabiliritesi olan kızdır.
Benden manyağı da varmış derim evlenirim hemen.
bkz: 35 yaş, 40k maaş, 2 kedi, trendyol yılın müşterisi ödülü.
(bkz: ay ben gülerim)
Niyetim ciddi mesajı veren kızdır. Bence direk evlenilmeli.
Niyetini açık bir şekilde beyan eden ablamızdır. Biz erkeklerin en büyük şikayeti kadınların niyetlerini gizlemeleri veya dolaylı yolla anlatmak istemeleridir zaten. Bize böyle ablalardan lazım, niyeti halis ve açık olanın yolu çiçekli olur, evet.
beni karşısında şöyle bulacaktır.
görsel
Yavaş amk.
Hemen kucağıma alırdım canım benim.
Yapsam mı acaba? Korkar mı sizce ne dersiniz.
Git eşinle yap arkadaşın olacak kişiyle değil.
evde kalmış malum zihniyetli kızdır. namazı niyazı olsa bu durumlara düşmezdi gerçekten çok yazık.
Nasıl hayalleri var dedirten kız.. *
ilk önce bir oha dedirtir muhabbet nasıl kurulacaksa bir müddet garip şekilde devam eder. Etraftaki bazı kişilerin size bakışları olabilirse de göz artık alışır ve devam edilir tekrar sohbet edilmeye diye düşünüyorum. Asıl sorun dönme dolaba nasıl binecek bu kız.
Siz normalde nasıl gidiyorsunuz ki? Ben hep kabarık gelinliğim, kabarık ve simli gelin başım ve porselen makyajımla gidiyorum. Bu yüzden mi ikinci buluşma olmuyo acaba?
Veya makyajımı mı beğenmediler? Ya da gelinliğin kabarıklığı yeterli değil mi? Lütfen aydınlatın...

Acaba çok mu korkutuyorum erkeklerin gözünü? E ama onlar da benim niyetimin ciddi olduğunu, eğlenmek ve vakit öldürmek için onlarla birlikte olmadığımı anlamalılar! Ben o bildikleri kızlardan değilim.
Çıkışta nikah dairesine gideriz diye düşünüyorum ama eve bile bırakmıyorlar, engelliyorlar her taraftan... Görgüsüz hanzolar nolcak.
(bkz: oha)
sıradan bir buluşma olmadığını partnerine gösteren kızdır.
görsel
Kesinlikle türk kızıdır.
sence de biraz hızlı gitmiyor muyuz dedirtir.
Ruhsatlı delidir efendim hanım kızımız.
Hahha guzel baslık *

dikkatli olun kız hamile olabilir baskasının cocugu kalmasın ustunuze *