bugün

4 saat bekletilen erkek kadar zavallı olmayan erkektir.
(bkz: beterin beteri var)
heyecandan eli ayagi titreyen erkektir.
Saati 2 saat geride kalmış olabilir.
"yoo ben de yeni gelmiştim" diyecektir.
arabası olmayan erkektir. gelsin mersonun anahtarını vereyim yazıktır.
(bkz: 5 dakika sonra ordayım) evimin çarşının göbeğinde olmasından mütevelli, herhangi bir buluşmada bu bahane ile geciken tarafına rahatlıkla geçiş yapabiliyorum. ama tabi bizde lise okuduk, bekledik-bekletildik. zor günlerdi *
(bkz: saat 2 de taksim de)
doğru yapan erkektir. eğer buluşma yerine daha önce hiç gitmemişse veyahut pek bilgisi yoksa 2 saat önce gider etrafı gözlemler. bir nevi deplasman oynuyordur o yüzden alışması gerekir.
olum bu benim lan. takribi 6-7 sene öncesine denk geliyor. o zamanlar toy bir delikanlıyım. lisede sınıftan bi kız arkadaşımın kuzeniyle tanışmışım arkadaş ortamında. arkadaş ortamı dediğim de adalarda piknik amına koyayım. öyle söyleyince çok havalı oldu farkındayım.

neyse işte sonra bu kızdan ben acayip şekilde hoşlandım tabii kız da bizden 1 yaş büyük. bana nasıl ulaşılmaz, nasıl erişilmez geliyor anlatamam. ben sürekli sınıftaki arkadaşımı zorlayıp kuzeniyle görüşme ayarlattırmaya çalışıyorum. o da gelsin yarın, niye elif de gelmiyo çok iyi bi kızdı falan diye. arkadaşım da anlamış olsa gerek kuzenine söylemiş böyle böyle diye. işte ben o gün hayatımdaki en büyük şaşkınlığı yaşamıştım. lan kız da benden hoşlanmış. tabi bunlar şimdi apayrı konular ama olsun anlatayım yine de, zavallı denmiş ya bize bi kere neyse.
sonra gel zaman git zaman böyle bi ilk buluşma teklifini 150 takla attıktan sonra kıza sundum. lan bu kız yine tamam dedi. hala hayret ediyorum bak dikkat et, kız da öyle güzel. sonra biz bunla ortaköy'de buluşcaz işte. ben ne 2 saati amk 3 saat önce gittim. çeşitli bahanelerle sürekli dükkanların tuvaletlerine girip aynada saçımı kontrol ediyorum. lan geçmek bilmiyo zaman. ben bi de o sıcakta bi terlemişim 3 saat beklicem diye. tabi onu hiç hesaba katmıyorum amk. valla bi ara parfüm almayı bile düşünmüştüm. ama sonra fakir olduğumuz aklıma geldi vazgeçtim.

zavallı erkek midir bilmem ama şimdi o günleri düşünüp suratında kocaman bir gülümseme oluşan erkektir. aferin ona.
Heyecanlı insandır. sadece erkek değil, kızlarda da bu durumun görüldüğü olmuştur.
arkadaş arasında kezban dediği kızı, yalnız kaldığında saatlerce bekleyen erkektir.
ilk buluşmanın onda ayrı bir yeri vardır. sadece o kişiyle değil hayatının ilk buluşmasıdır. 2 saat ne mınake.
erken boşalan erkektir.
iç çamaşırı olarak yeni aldığı boxerı bile giymiş erkektir.O kadar umutlu ve o kadar heyecanlanmış erkektir. *