bugün

ben namusluyum ayağı yapan kızdır.
Yol verin.
Kızı s.ktr edin de konuştuğunuz dilin içine sıçayım.

Oh rahatladım amk!
Karşısındaki erkeğin hal ve hareketlerini net görüp soğuyan kızdır. Hayalindeki kişi olamamıştır.
Siktirsin gitsin.
Tipini beğenmemiş ve soğumuş kız davranışı.
Kasik tabir ile elektrik alamamistir. Zamaninizi bosa harcamayin, en azından Durust davranmistir.
Senden hoşlanmamıştır tabi birde istediği şekilde bulmamış olabilir
En iyisi görüşmeyi kes gerek yok yani ne kadar çabalasanda sen sonucu . olmaktan çıkmaz
Ilk buluşmada öküzlük yapan erkeğin eseri olabilme ihtimali yüksek olan kızdır.
ya bırakın kızlara para yedirmeyi. gezin türkiye'yi avrupayı
ikinci buluşmanın olmama ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir.
begenmemistir kardesim cirkinsindir ya da kafasida ki profilde degilsindir felsefik dusunup beyin patlatmaniza gerek yok cirkinsiniiizzz.
Taktik basit büyük fena kızlara oynamadan önce çirkinleri bi yoklayın sevgili olun hatta bu kızlardan aldığınız bilgi ve tecrübe sayesinde her türlü kızı ayarlarsınız.
Tipten kaybetme.
Mac 1-0 son a erer.
zerre çaba sarf etmeye gerek kalmamıştır. ne yaparsan yap ısınmayacaktır artık. kendini yıpratmaya gerek yok.

next.
acı verici bir şey beğenilmemek tabi. kötü hissettirir.
Yanlış bir şey yapmışsınızdır. O kadar konuştuktan sonra kız soğuyorsa yanlış bir şey muhakkak yapılmıştır. Git özür dile, sor ne oldu diye.

Basit iletişimi de ben mi anlatacağım?
illa beğenmek zorunda mı? Belki davranışınız, belki bir sözünüz, konuşmanız, tipiniz vesaire.. beğenmemiş olabilir. Ne büyütüyosunuz
Soğuk yaptıysa kapı açık kalmış ceryan yapmıştır.
tak sepeti koluna herkes kendi yoluna. ya çirkinsindir ya düşünceniz uyuşmamıştır. alttan alıyım biraz demiş olabilir belki diye kendi avutma.