bugün

(bkz: ilk buluşmaya gitmek)
(bkz: ilk buluşmaya vaktinde gitmek)
saçmalamayın. doğal olun.
kendin ol yeter hacı.
arzu diye bildiğinizin abbas çıkmamamsı için kimlik konrolu olayına katılıyorum.
eğer bir kızla buluşuyorsanız iyi bir insansanız ve bu onu anlarsa s*çtınız sittin sene iflah olmaz o kız her türlü eziyeti yapar.
ne olursan ol yeterki kendin ol.
ilk buluşmada beğenmediğim kızı acı çekmesin diye tüfekle vururum. kova burcuyum. insanların duygularına önem veririm.

bence siz de böyle yapın. işe yarıyor.
rahat olun, muhabbet açmak için saçma sapan konulara girmeyin.
kızı yürütmemektir.

vasıta şarttır yani.

ne yazık ki. üzülerek belirtiyorum ki bu böyledir.
Vaktinde gidin.
kendinizi ne olursa olsun çok açmayın. hatta bunu sonraki buluşmalarda da yapmayın. karşınızdaki insan sizi ne kadar çabuk çözerse o kadar basitsinizdir. ve aynı çabuklukta sizden sıkılma ihtimali var.

samimi davranın, cıvık değil bu çok önemli. sanki eskiden beri tanışıyormuşsunuz gibi samimi.
not: samimi davranırken dikkat edin de "meraba selin nağber" vakası olmasın, kızı bir daha göremezsiniz.
belki de mutlu bir aile kurabilecek iki bireyin ilk buluşmalarında yapması gereken işlemler bütünüdür.

erkekler için;
* "hep senin hakkında konuştuk ama bana biraz daha kendini anlatsana. benim anlatacak bir şeyim yok..." türünde cümleler kurmayın.
* "çok konuşuyormuşsun, susar mısın biraz?" türünde cümleler kurmayın.
* "hayır ben bir armut toplayıcısı değilim" türünde cümleler kurmayın.
* "telefon numaranı versene, arkadaşlara dağıtmam..." türünde cümleler kurmayın.
* "ay ne hoş, beynini mi aldırdın?" türünde cümleler kurmayın.
* yiyecekmiş gibi bakmak yerine göz temaslarında kaçmamaya çalışın.
* kendinizi övmeyin.

kızlar için;
* çok fazla konuşmayın. (önemli not: uzun süre susarak sessizlik de oluşturmayın.)
* futbol, din, siyaset ve meslek hayatı hakkında konulardan kaçının. (hayat stres zaten, bir de siz yüklenmeyin)
* ne kadar değerli olduğunuzu vurgulamaktan kaçının, değeri verecek kişi zaten sizi tartıyor.
* buluştuğunuz kişinin gırtlağına yapışıp, kılcal damarlarını kurutana kadar, kanını emmeyin. (vampirlerin evrim geçirmiş hali olduğunuzu bilmediğimizi sanmayın.)
* ıslak hamburger ne lan? soğanlı yemekler de yemeyin.
* zarif bir şekilde kusursuza yakın türkçe konuşmanız sizi başarıya ulaştıracaktır.

not: ilk buluşma mekanına göre tavsiyeler değişkenlik göstermektedir.
ilk izlenim her zaman önemlidir şık giyinmek bakımlı olmak gerekir.
Kizdan kiza farklilik gosterir yapacaklariniz ama turk'uz sonucta.

Akliniza onun çıplak halini, soyle sevisiriz, boyle yapariz, memelerde guzelmis, bacaklarda on numara diye gecirmeyin. Kasinti olmayin. Azcik yavsak azcik beyfendi takilin.
Zaten kadin beyni hep arayista.
olduğu gibi davranmak. kendinize saygınız varsa kendinizi bir ''mal'' varsayıp etiketler yapıştırmazsınız.
erkekler için; mutlaka hesabı ödeyin ve "bunu ben ödüyorum, diğer görüşmede sen ödersin" diyerek işi bitirin.*
hesabı sadece erkeğin ödemesine izin vermeyin. üstünlük gösterisine gerek yok. yarı yarıya ödeyin işte, mantıklı olan bu.
ilk buluşmaya gitmektir.