bugün

gazoz kapağı koleksiyonu.

- ayten benim gazoz kapağı koleksiyonum var.
+ aa madem öyle hadi hemen eve gidelim. ama koleksiyona bakmayalım, sevişelim.
- tamam.
(bkz: pul koleksiyonu)
söz konusu kız sigara içmekteyse;

- napalım aysel?
+ bilmiyorum ki bir cafeye filan oturalım istersen.
- yaaa oturalımda bu sigara yasağı deli ediyor beni, dışarı oturalım diycem hava soğuk üşürüz.
+ aaa evet ya ben unutmuşum onu.
- istersen bana gidelim rahat rahat içeriz sigaramızı. ***
ilk buluşmada eve her türlü çağırabilirsiniz kızları ama her türlü eve götüremezsiniz. gitmek isteyen için zaten çağırmaya gerek yoktur pul koleksiyonunuzu merak eder eve gelir.
kafayı cinsellikle bozmuş olan,tum entryleri buram buram seks kokan bir kernel amadeus klasiği olup, acaba tesisat mı bozuk ola ki? çeneye vurmuş azizim diye düşünmemize sebebiyet veren konu başlığıdır.

kaldı ki,tesisatın siftah bile yapmadıgından emin oldugumdan bu kadar dillendirdiğiniz cinselliğin yada cinsel hayatınızın sözlükçü arkadaşlarca inanın hiç merak edilmediği de büyük ama acı gerçektir efenim.

--spoiler--
ta ki köprüyü geçene kadar. o eve geldiği an "al sana kahpe, al sana, al sana, al sana" diye kobrayı çok sallamışlığım vardır suratlarına. acır mıyım ulan?
amaca ulaşmak için her yol mübahtır.
stop...
--spoiler--

yazdıgınız bu satırlarda ciddi olmadıgınızı varsayarak,hatırlatmak isterim ki; yaptıgınız o eyleme tecavüz deniyor bilmem farkında mısınız.
sheldon dan hallice bilim adamının umutsuz yöntemleridir.
daha başarı sağlayamamış olmak ileride de başarısız olunacağı anlamına gelmez. Bilim sabır gerektirir. Kızlar da.
Bulursam söz, yazıyorum buraya hemen.
Nereye gittiğinizi söylemeden dolaştırmak ve evin kapısına getirip, içeri sokmaya kalkmak. Bu eylemden sonra kız size nereye gidiyoruz diye sorar. Sizde, benim eve geldik dersiniz. Bu cevaptan sonra kız; ya olmaz der girmez, ya da madem o kadar geldik girelim der. Geçerli bir yöntem olabilir. Mutlaka deneyin!
erkeklerin yaratıcı oldukları tek konu bu olduğu halde, laf olsun torba dolsun diye sorulan soru.
niyeti olan kız kendi gitmek ister zaten. eğer kızın niyeti yoksa amuda kalkara su içseniz bile kız eve sittin sene gitmeyecektir. bunun yolu yoktur.
kızla oğlan yürümektedir, oğlan kıza şu yoldan yürüyelim der, kız neden ki ne yolu orası diye sorar, oğlan cevap verir; ilk buluşmada kızı eve çağırmanın yolu. kız annamadım ben der. oğlan anlaşılır kılar; bizim evin yolu kızııııım, gidelim hadi.
cahillik ve kabalıktan başka birşey değildir.