bugün

hayali bile gözlerden kalp fışkırtan...
bir de daha önce okuduğu bir kitapsa...
mutlu oldum ya hayaliyle ^.^
ayar veriyodur belli mi olur.
Sadece bana almakla kalmayip arkadaşlarımada almıstı. Cınım yhaa
saçmalayan erkektir.

birincisi, ilk buluşmada hediye almak ne amk.

ikincisi, birine kitap almak için onu iyi tanımak gerekir. belki de hatun bilim kurgu-fantastik türü kitaplar seviyor sen gidip elif şafak alıyorsun. iyice gözden düşersin. saçma salak hareketler işte.
adamın kare kökü olan erkektir. ne demek olduğunu bilmiyorum az evvel duydum bir yerlere yazmam gerek derken bu başlık çıktı karşıma ehehehe.

ilber hoca ile akrabalığı olan erkekte olabilir "cahile benziyorsun al şu kitabı kültürlen" hesabı.
Önceden biraz tanışıp, hangi tür kitap sevdiği (ya da kitap sevdiği) bilinirse neden olmasıdır.(şahsen çok mutlu olurdum)

Bir de genşler,

Kitap hediye edeni unutmayın,size kitap okuyanı hiç unutmayın.
boş ayaklar yapmaktadır. amacı belli kızı yatağa atmak kitap nedir ya az yaratıcı olun böyle elitim kültürlüyüm ayaklarına bayılıyorum yahu.
benim biricik eşimdir kendileri.
2 kitap hediye etmiştir. galiba o gün evleneceğim adam olduğuna karar verdim.
ince ruhlu erkektir lakin ilk buluşmada yapmasa iyidir ilk önce konuşsa, anlasa ilgisi var mı yok mu onu öğrensede yapsa daha anlamlı olur.
Benim de zamaninda muhatap oldugum erkektir. ilk bulusmada kendi kutuphanesinden benim de okuduktan sonra cok hosuma giden guzel bir kitap hediye etmisti. ilk sayfasina da guzel bir not birakmisti.
Fakat O bulusma ilk ve son oldu. Olmayinca olmuyor yani. Ama kitap hala bende duruyor. Ara ara karistiriyorum sayfalarini.
son buluşmada kitap hediye ederek finali yapmıştım.
işin kötü tarafı son olduğunu bilmiyordum, kötüydü be.
bence güzel bir hediye olur verdiği kitabın icerigide önemli tabiki ama düşünceli bir hareket bence .
Alırım bir dal.
Bi saniye. Bu böyle olmamalıydı.

Hediye edeceği kitapta, altı çizilesi sözlerin altı çizilmiş ve not yazılması gereken yerlere not düşülmüşse tadından yenmez.
Yerim o erkeği...
ayyy pardon. Kitabı...
Kaldı mı öyle kültürlü ve düşünceli erkek dedirten başlık.
Erkek gibi erkek.
Hediye ettiği kitabın türüne , sayfa arasına koyduğu nesnelere ve içindeki hikayeye göre size ne hissettiğini ufaktan anlayabilirsiniz. Sonuçta bitirince kitaptaki karakterler hakkında eleştiri yapmaya başlayacaksınız.

Tabi ki karşısındaki kızın da edebiyatla biraz ilgili olması gerek.
verdiğin ile kalıyorsun çünkü okumuyorlar.
Kitap diye playboy un ciltlenmiş halini hediye etmiştir hatun biraz seksilik öğrensin diye.
Aklımda sevgili olacağım fikri hiç olmamış olan bir kıza hediye etmiştim, sevgili olmamızın kitapla bir bağlantısı oldu mu hiç bilmiyorum fakat o kizla hayatımın en mutlu dönemlerini yaşamıştım.

Karşı tarafın kişiliğine göre mutlu olması ya da sizin bu şekilde etkilemeye çalıştığınızı düşündürecek hede.
Samimidir candır gülümsetir insanı.
Öylelerini de terk ettiler. Değmeyecek adamlara değer verme hastalığı bizimkisi.
Öyle bir erkek kalmadı malesef. Seni seviyorum diye yalan söyleyeni var alır mısınız?
Kitap okumayı seven ve kültürlü erkektir. Artık bulunmaz hint kumaşına döndü bunlar. internetten ve sözlukten görünce okuyoruz ancak. Paraya kıyıp da kitap aldığımız yok.
ilk buluşmada kitap almak tabiki iyi bir düşünce. Ancak kıza göre değişir. Ben de ilk buluşmada kitap aldım ama daha önce mesajlaştığımızda kitap okumayı çok sevdiğini söylemişti. Hâlâ devam ediyoruz. Umarım mutlu sonla biter.
Kuşkusuz duygusal ve içten bir erkektir.
en güzeli film hediye etmektir.
örneğin ; (bkz: bir kadının sex günlüğü)

https://m.uludagsozluk.co.../bir-kadının-sex-günlüğü/