bugün

Çapkın bi erkektir.

Yapmanız gereken tek şey ikinci el bi kitap alıp gözlerden çıkan kalpçikleri seyretmek.
Olum iyi fikir miş ya lan ama işte buluşma olmadığı için neyse hadi ben kaçtım.
Enteldir.
güzel kızın bir kezban olduğunu bildiği için geleceğe yatırım yapıyordur. kuluçka dön.. pardon kültürledikten sonra kızı, artık istediği kıvama getirdiğinden dolayı, istediğini yapabilir.
normal bir erkektir sevinirm böyle bir hediye karşısında.
Ekşi'den başlık araklayan erkek olsa gerek.

Edit: ilk buluşmada nasıl seni seviyorum triplerine girebiliyorsunuz lan?
"Bizde seni seviyorum denmez kitap hediye edilir."
Oldukça yapaydir. Kitap ne ya insan saat maat parfum bisey alir cimri tip.
Evlenmeyi bile düşünebilirim öyle erkekle. *
Eğer öncedn okuduğum bir kitapsa derin bir muhabbete dalacağımız kesindir.
BULUŞMA ANINDA : AYHHH ÇOK SAOL YAA ÇOK iNCESiN CANIM BENiM Bi SANi.. MUCKKK.. MUCK...

WHATSAPP GRUBUNDA : KIZLAR ALMIŞ KiTAP GETiRMiŞ YA AHAHAH AY BUNU OKUYANINIZ VAR MI ÖZETiNi YOLLASIN .D.D.D.
Sıkıcı biridir. Net.
en sevdiği kitabını veren erkektir.uzun zaman geçmesine rağmen saklanır.
(bkz: Tibet öküzü)
Burada ele, dile düşerse, kitapların zamane gitarların yerini alacağı bir neslin harekatına sebebiyet veren olaydır. Yapmayın böyle şeyler çocuklar, kitaplar ha deyince yazılmıyor, ha deyince sıçmak niye ?
(bkz: Seni hınzır)
Değerlendirilmesi gereken erkek.
Bana kalırsa biraz ılık bir erkektir. Bir iki muhabbetten sonra sıkar sizi.
Kapağıyla değil içiyle değerlendir mesajı veren çirkin erkektir.
alt metni ben kültür düzeyi yüksek biriyim bence benimle olmak istersin olan saçma davranış.
trol amaçlı bir kıza hediye etmiştim. dışını hediye paketi ile kaplatmıştım . evde açarsın dedim verirken , sevinerek gitti garibim. halbuki içinde zagor vardı.

tabi akşam mesajlarla bayağı delirtti beni.
o günden sonra bir daha hiç bir kıza kitap hediye etmedim.

zagor,tombix,texas candır.
Hatuna yaranabilmek içindir. Kaktüs hediye etmek en büyük çapkınlıktır.

(bkz: hediye edilen iki kitabın da okunmaya başlanmaması)
Haruki murakami'nin sınırın güneyinde güneşin batısında kitabı ile bu tanımlamaya dahil oldum. Doğru bir tercih mi yapmışım zamanla göreceğiz.
Kitap okumayı sevdiğimi buluşmadan önceki konuşmalarda öğrendikleri için oluyor bu hadise. iki defa ilk buluşmada kitap hediye edildi bana da. Biri Oruç Aruoba - de ki işte diğeri de piyasa bilim-kurguydu adını hatırlamıyorum. ikisiyle de ikinci buluşma olmadı. Sorun sizde değil bende.
Karşısındaki kişiyle kitap zevkleri uyuşuyordur. Yada oku biraz kültürlen kara cahil diye mesaj vermek istiyordur. Ama cehaletinden bu denli nefret ettiği birisiyle neden buluşsun. Belkide buluşulan kişinin fiziği çok güzeldir ve cehaletini gölgeliyordur. Bir ihtimal trollüyordur bu erkek.