bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken kızdır.

ilk buluşma dediğimiz, karşı cinslerin ilk kez bir araya geldikleri hanım kızların karşısındaki beyleri "bununla çıkılır mı ciddi düşünülür mü güvenilir mi?" deyu tarttığı, babayiğit beylerin ise aklından "ohaa göte bak. oyyşş memintolar da şukelaymış sabahlara kadar emiklerim. duvardan duvara vurulur ki bu" gibi şeyleri aklından geçirdiği, cinselli sekis etmeye giden sürecin başlangıcıdır. tesisat.

amelin ise denişik anlamları varsa da başlık özelinde apaçık, uluorta, güpegündüz ve dipidüz ishal hastalığından bahsedildiği sonucuna varabiliriz. allah şifa versin.

kız ise, bir çift meminto sahabısı, biz erkekler için hayatı yaşanır kılan, güzel memintoları olan, bazen dırdırıyla kafa siken, emiklenesi memintoları bulunan cinsiyetin karşılığıdır. elde var 1.

tüm bunları aynı potada erittiğimizde, ilk buluşmada babayiğit beyin kucağına düşmek varken ishal hastalığının kucağına düşen bir hanım kızla karşılaşmak hayatın olağan akışına çok da aykırı gelmiyor bana. olur yani, hastalık bu napsın amına koyim!

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız kızdır! hanım kız sen kimsin! sen uzman mısın sen bilirkişi misin! amel neyy laan. niye dillendiriyorsun bunu. hayır illa dillendiricen motoru bozmuşum de. bugün sana tertemiz verirdim ama midemde sıkıntı var de. üstüne iyilik sağlık midemde filler sikişiyor de hanım kız. amel ne amskym! hayır bir de feci amel diyor. oldu olacak masadan kalkarken "hacı abi iki dakka dur da ben bi sıçam, şu midenin kabasını alam gelem" diyeydin. lütfen hanım kız, eksi karmalara düştüm geldim buralara seni uyarıcam diye ama sen hala aynısın. biz seni uyardıkça millet eksiliyor amına koyim. bi yanda karmam bi yanda sosyal sorumluluklarım.. beni darda koma seni sikerim!