bugün

gururlu sevgililerin yapamayacağı şeydir. özellikle kız çok seviyorsa bu imkansızdır. *
yoktur öyle bir şey.*
ssevgiliye kafa atmak çağrışımını yaratan olaydır kafa izni nedir ya cinsel bölgelere vurma izni felan da var mı merak edilendir.
durumu bu noktaya getirmek yerine , çok konuşup saçmalamaktansa az konuşup daha makul muhabbetler yapılarak ilişkiyi bozulmadan korumak gerekir diye düşünüyorum.
bu durumun meali ' ben seni terkedemiyorum, karşımda ağlamanı istemiyorum ya da yalvarmanı... lütfen çıkardığım arızaları dikkate al ve sen beni bir an önce terket. ' demektir.
edit : eksilere anlam veremedim, gerçeklerden kaçmayın realist olun azıcık.
Kızın duyduğunda aldatılacağı hissini veren olaydır. Bu durum ilişkiyi bitirmek için en iyi yöntemlerden biridir. Güvenini kaybeden kız, ilk fırsatta aldatıldığını iddaa edip seni terk edecektir, geçmiş olsun.
+ aşkım ilişkimize kafa izni verelim mi!
- şimdi sana bir kafa atarım, izinden geri dönemezsin ha!

diyen sevgililerin olacağı izin verme işlemi.
tek tarafın aklında başka çiçeklerden bal alma fikrinin olduğuna delalet de edebillir.*
Şartlar gereği verilirse bi anlamı vardır diye düşünülünebilir, ama gerçekten seviyosanız izin vermektense azaltmayı tercih edersiniz. Sonuç? Sigarayı azaltarak bırakmaya çalışanlarla aynıdır: müptelası olur, onsuz yapamayacağını düşünür, zorunluluk altında ne yapacağınızı bilemezsiniz. Asıl soru dolanır kafalarda "Ara vermek mi bırakamamak mı?"