bugün

sevgiliden yeni ayrıldıktan sonra eski sevgiliye yazılan upuzun mesajdır. allah benim belamı verdi nolur geri dön ayten özetli genelde erkeklerin yazdığı mesajlardır. bana bu şansı bile vermeyen kızlar utansın bi sevgilim bile olmadı.
görsel
Ikinci satırdan sonrasını bulanık gördüğümüz, okuyamadığımız acı mesajdır.
Bazen bir şeyleri kurtarabilmek, toparlarım umuduyla atılan mesajdır.

Bazen de kendi vicdanını rahatlatmak adına ' sen daha iyilerine layıksın ' safsatalarıdır.
Uzun ve boştur. Çünkü hiç bir anlamı yoktur bir taraf için.
her iki tarafında kendini kurtarmak için attığı mesajdır. lakin faydasızdır. biten bitmiştir.

(bkz: uzun mesaja verilen ok cevabı)
AH HELE BiR DE ERKEK AYRILMIŞ OLURSA ARDI ARKASI KESiLMEYEN HINÇ MESAJLARI iŞTEN BiLE DEĞiLDiR.
ohhhh. çok da güzel mesajdır. ego tavan yapar.
O mesaj yazilmazsa iliski bitmez, tekrar baslar. Belki baslamaz ama baslayabilir.
en gereksiz şeydir. bırakın küçük enişteyi.
ergen işidir. aklınca ders vermek ister.
aylarca yazılır silinir düzeltirlir ama gönderilmez.
Bi git yaa diye cevaplanması gerekir.
yazmayı en sevdiğim mesajdır.
bi yerden sonrası okunmaz.
Ben hiç yazmadım. Şöyle gururluyum böyle burnum havada diye değil, ilişkilerimi bitiren ben olmadım hiç, bir hafta veya birkaç gün öncesinde sezerdim zaten siktiri yiycem yine diye. Sonra da beklerdim o uzun mesajı peki umarım mutlu olsun der biralardım. Sonra sarhoş olup saçmalardım genelde.

Edit: yazarken yanlışlıkla ekle tuşuna bastım onu düzelttim sonra.
Kalan Ceraatin bosalmasidir. Onemsenmemelidir.
Hiç ilişki bitirmediğimden mütevellit hakkında bir fikir sahibi olmadığım olgu.
ilişki yüzyüze bitmesi gereken bir mesaj olduğu için olmaması gereken mesajdır?
Son biten ilişkimi açıklayan öyle güzel bir yorumla karşılaştım ki facebook’ta. Duygularıma ilk defa başka birisi böyle tercüman oldu. Şöyle ki;

Hayatımda mevcudiyeti sırasında dengesizlikleri ve çelişkili davranışları sayesinde mevcut zihinsel algı düzeyimi yerle bir eden, yaptığı o çirkince davranışı, bir yakınımın şans eseri görmesiyle birlikte, o eylemin gerçekleştiğinden bihaber olduğuma ana kadar her fırsatta savunan beni bile kendinden iğrendirip, şerefsizliğin kitabını yazmakta zirveyi oynadığını bilmek, büyük bir yıkıma ve içsel bozukluğun dozuna olumsuz yönde tesir etmesi sebebiyle, gözümde pul kadar değeri kalmamıştır. Ve kesinlikle, tek başımayken olağanüstü eğlenceli ve keyifli vakit geçirirken, böylesi bir insanın varlığıyla dünyam felaketin eşiğine gelerek, bambaşka bir ismail’in gün yüzüne çıkmasına mutlak surette katkıda bulunan o kişiyi tanıdığım güne lanet olsun diyorum. Alçaklık ve insani değerlere olan ihaneti, vicdanına sırt çevirmesi, insanlığa olan güvenimi topyekün değiştirmekte başarılı olmuştur. Lanet gelsin diyorum. Kesinlikle kliniğe kapatılmalılar böyle insanlar..
Sitem, trip, aşk, entrika...
Her şeyi içerir.

Sonu kendine iyi bak, hayatta başarılar filan diye biter.

En son ne zaman Attım hatırlamıyorum. Birinden ayrılmayalı sanırım 9-10 sene oluyor.