bugün

insanlığın son zamanlardaki en iyi icatlarından biri.
5-6 gün süre ile kullanımda problem yok lakin uzun süreli kullanımlarda bu ilacı bırakması uyuşturucu bırakmak gibi zor oluyor. bendeniz, sürekli yanımda iliadin bulunduran 5 sene boyunca kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki uzak durun 5-6 günden sonra bırakmak zor gelebilir ama eğer irade gösterip bırakmazsanız ilacın kölesi haline geliyorsunuz onsuz başınız çatlıyacak gibi oluyor ve nefes alamıyorsunuz. dışarı çıktığınızda iliadini yanınızda götürmeyi unutursanız telefonunu unutmuş liseli kızlar gibi mala bağlayıp, şarjı bitmiş kezbanların priz araması gibi eczane arıyorsunuz.

prospektüsünde yan etkilerinden bazıları sayılmış yanma hissi falan yazıyor ama bunlar izin verilen kullanım süresindeki yan etkiler(1 hafta) ben size eğer bu ilacı benim gibi yıllarca kullanırsanız olacakları söyleyim.

şimdi bu ilacı ilk kullanınca 12 saat burnunuz baca borusu gibi hiç olmadığı kadar açılıyor ya, direncin sıfır olduğu burnunuzda adeta orgazm olarak uzun süredir alamadığınız nefesi alıp tatlı rüyalara dalıyorsunuz ya, bir sene sonra iliadinin etkisi 12 saatten 1 saate düşüyor her saat başı damla damlatıyorsunuz ve burun etleriniz yanmasını hissediyorsunuz takip eden yıllarda burun etiniz iliadini kullandığınızda çamaşır gibi çekiyor, bi kaç saat sonra balon gibi şişiyor ve buna uyum sağlayamayan burun etleriniz en sonunda kalıcı olarak balon gibi şişik kalıyor ve ilaç artık burnunuzu açmamaya başlıyor. bıçak altına yatıp ameliyat oluyorsunuz son çare olarak.

asla bu uyuşturucuyu bir haftadan fazla kullanmayın
beni benden alan burun spreyidir. gece yatmadan önce bunu sıkınca çok rahat uyuduğumu hissediyorum. gel gelelim 5 günden fazla kullanmayın deniliyor.

yapmayın ayırmayın beni bundan.
ben de otrivine etkisi göstermeyen burun spreyi.
sabahtan beri burun akıntısı yaşayan beni bir kez daha mutlu etmiş ilaçtır.

2 fıs sıkıyorsun, işte size 0 kilometre bir burun.
Otrivini iliadin beyle aldattim bugun lakin gelen gideni aratirmis. Bir otrivine degil ancak etkili.
Onsuz ben nefes alamam.
yerini okyanus suyu spreyine bırakmış biricik kurtarıcım.
Otrivine ile rakiptir.
bir ara burnumdan beynimde geliyor zannetmiştim.bu ilacı kullandıktan sonra yanımda tuvalet kağıdı dolaştırıyorum.millet yanlış anlıyor ama.
Daha iyisi varken bunla uğraşmayin beyler.
Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu beyler.
Not:ytd
Otrivine'nin yanında onun çakması gibi kalan burun spreyi markası.
6 aydır iliadin mi kullanıyosun kardeş. geçmiş olsun o zaman, bağımlısın..

geçen bana gelen bi bağımlısı 2-3 kutu yazmamı istedi. bu sprey olmadan yapamıyorum olmuyor dedi. bir kutu yazdım ama adamın hali içler acısıydı. 2-3 yıldır kullanıyomuş. suistimale açık bir ilaç.

aralıksız 6 gün üzeri kullanımı rinitis medikomentoza yapar burnu çatısını bozar, devamlı ara ara kullanımı da bağımlılık yapar.
Müthiş bir burun damlası.

Tıkalı buruna sıkıyorsun iki fıs, burun musluk gibi şırıl şırıl damlıyor.
bugun burun tikanikligi sebebiyle kullandigim ilac. kullandiktan sonra aniden nefes alabilmeye basladim ama simdi de akinti durmuyor. yine de nefes alabiliyorum. cok etkili bir ilac.
Çok dikkatli kullanılması gereken burun spreyi. Uyuşturucu gibi bağımlılık yapıyor. Bir de üzerine koku duyunuzu yok ediyor. Özellikle alerjik bir yapıya sahipseniz arkanızdan üç kulhu bir elham.
asıl adı usame iliadin'dir.
kız ismi sandım birden.

olur mu acaba len?
bu ilacı 5 günden fazla kullanmayın, hayatınız kararır.
Korona olduğum zaman çok işime yaramıştı bu sprey. Nefesim daraldıkça kullanmıştım. Doktor tavsiyesi de değildi. Öyle işte.
burun açıcı sprey.
"bağımlılık yapıyor" diye karalanmaya çalışılan burun spreyi. Tam 6 senedir her gün kullanıyorum, olsaydım ben bağımlı olurdum. Bağımlılık yapsaydı bilirdim yani.