bugün

ilgisizlik sevgilisine karşı ise sonunda kesin boynuzlanacak olan erkektir...
yoo kimseyle ilgilenmiyoruz.
niye pisliğimizde boğuluyoruz.

bu kadınlar inanılmaz amk.
ilgilerini haketmiyormuşuz.
çok da sikimizdeydi bizim de.

mazot olmuş 31 lira kız diyo ki ilgi.
siktir lan.
ilgisiz erkek yoktur. ilgi beğenmeyen kadın vardır.
olması gerekeni yapan erkektir.

çok ilgi gösterirsen gider başkasıyla aldatır.
işim gücüm okulum var benim niye günaydın iyi geceler yazmıyorsun tripleriyle uğraşamam beni ben olarak görmeyecekse s.trsin gitsin. diye düşünen benim gibi erkektir.
ilgilenmeyin ilgilenir.
bir erkeği ilgisiz bırakmayın. facia çıkarabilir.
Acıyarak baktığım türdür.

Cool olayım derken acınası halde olmak.

Geç bu ayakları hayde.
Özgüvensiz Kızların köpek olduğu iliskideki erkek modelidir.

Aferindir ona.
Benimdir. Her türlü gidiyorlar en azından boşa emek vermemiş oluyorum.
görsel

Biraz ılık tiptir. Görünce malı hemen boruyu döşeyeceksin.
hayatını kurma aşamasında olup ilişkiyi hayatın tek yönü olarak görmeyen bir erkek de olabilir.

ilgilenmek nedir ki? sıkıntın varsa söyle biz hep burdayız, beni niye arayıp sormadın diye kafa ütüleyeceğine biraz sen de hayatına başka şeyleri almaya çalış ki ilgi isteyin azalsın. bazı erkekler arayıp sormaz pek fazla, bunlardan biri de benim. haftada 1 kere annemi arayan ben seninle her gün konuşuyorsam bu zaten ilgilendiğim anlamına gelmez mi? sen benim ne kadar sıkışık olduğumu bilmeden dırdır yaparak anlayışsız olmuyor musun? hayat senden ibaret değil kızım başka insanlarla da zaman harcamam gerek benim.
çok ilgili olunca da terk ediliyor, bir şey değişmiyor.
Yurdum hatununun eseridir.
Bok yesin..
olmamış o erkek. update olması gerekir.
muhtemelen başka bir kadınla ilgilenen erkektir.
iki kadin bir adama ilgi duyar . bu adam farkli bir hayat anlayisi ve inanci vardir birazda özgürlugune düşkündur.iki kiz çok yakın arkadaştirlar. ilk kiz adama baglanir onla sürekli göz temasi kurup sohbet etmek ister ama adam ikinci kizdan hoşlanmistir . bunu gören ikinci kiz adamdan kendini surekli kacirir gözleri hep yere bakar erkek de göz göze gelmek istemez cünki hayat kisadid ve kendini degistirmecek biridir özellikle de anlayişlarini üzülmesin ister kizlardan her hangi biri . yalnizlik seçim mi ?
olmak istediğim.
baştan kaybetmiş erkektir.
çiçekler sulanmak ister, insanlar ise ilgi.
edit: aha kaybetti.
seven erkek ister istemez ilgilenir elinde değildir çok net.
ilgilenecek başkasını bulmuş erkektir.
aşık olmayan erkektir net. veya tirip yapıyordur, ama asla vurdurmuyordur.

--spoiler--
vurduruyordur yazana özelden söverim
--spoiler--
Sümüklü böceği aklıma getirir. Benden uzak olsundur.
Yapı gereği ilgisizse hoşgörülebilir ama ben inanmıyorum ki bir erkek gerçekten seviyorsa, kızı asla ilgisiz bırakmaz. Seven insan ister istemez ilgilenir. Kendine engel olamaz.