bugün

Hatun nasıl bir siktir çektiyse artık; herif 2 gündür 40 tane başlık açtı.

Edit: başlık başıma.
asıl hesabından istediği ilgi o...nu ( kendisinin tabiridir benim değil ) sağlayamayıp feyk hesap ile daha fazlasını almayı amaçlayan birisinin sabahtan beri göze çarptığı ama listede nickinin görülemediği mevzudur. başlığı açmasından dolayı aslında kendisini de sokmuş otomatikman ama neyse..

solda dönen hexa gram vs x ( kadın yazarlar sırası ile ) açılan başlıklardan sonra hala gelip buradaki insanlara bu tabiri yapabiliyorsa bir insan kendisine takılacak sıfatları da hiç itiraz etmeden kabul etmesi gerekir gibi. ne boktan hayatlarınız var sizin. bir insan ne kadar toplumdan soyutlanmış olmalı ki böyle bir ortama gelip hali hazırda zaten yazarken bir başka hesap oluşturup sabahtan akşama kadar kin ve nefret kussun. hoş karşına alıp saatlerce anlatsan bile anlamaz ama genede üzerimize düşeni yapalım belki içerisinde azda olsa insana dair bir şeyler vardır vazgeçer..

edit : yazdığının arkasında duramayacak şerefsiz gibi silip kaçacaksan yazmayacaksın. bir de bazı geri zekalılar damlıyor hemen "kadın yazarı kolluyorlar hemen" diye. ulan bir insana açıktan hakaret ediliyor erkek olsa ne olur kadın olsa ne olur vicdanınıza tüküreyim sizin. aklınız hemen şeyinize kayıyor değil mi en büyük yavşaklar bu tiplerdir işte. hakarete tepki gösterene hemen "yavşıyor ba ba ba" derler sonra özelden yemedikleri bok kalmaz..
asıl ilgi orospuları şurda az çok tanınmış insanlarla fake hesaplarla saldıranlardır. ancak kendi varlığıyla bir şey olamayanlar başkasının sırtına basarak yükselmeye çalışır. ama daha çok dibe batar. iğrençsiniz.
Iyi günler.
Dün ben iki tane sözlük içi mevzuda üst üste entry girdim, 3. Entryde kırmızı uyarı çıktı ve entry girmeme sistem müsade etmedi.
Şimdi bu esra erol adlı yazar sabahtan beri 15. Sözlük içi entrysini nasıl giriyor?
Ha sözlük içi entry girmiyorum genelde, çok da fifi ama dün tam da titanik ile kafakoparanus adlı iki dedeyi üst üste koyma durumum vardı müsade edilmedi.
Peki bu nasıl giriyor amk?
Bu benzetmeyi erkek kadına yapınca ortalığı ayağa kaldıranlar kadınların erkekleri aşağıladığı anlarda ortalarda yoklar ne hikmetse.

Sadece benim hakkımı koruyacaksınız ben ise istediğime istediğimi söyleyecem. Yeri gelecek duyar kasacam yeri gelecek taşşak geçecem ama hep ben merkezli dönecek herşey diyenler yığınla bu sözlükte ve malesef çoğu kadın. işte asıl ilgi orospusu onlardır. Kimse kusura bakmayacak.
Hayat çok zor arkadaşlar. Ben domates dolmasına olan tutkumu anlatırken insanlar buralarda sevişip dövüşüyorlar. Neden böyle olmak zorunda ki hatayı nerede yaptık bizler ? Her neyse Domates dolmamdan uzak durun yeterli.
Şükür Bugün de yine bir yavşak reddedilmiş sözlük.

Kuyruk acısından başlık sıçıyor mübarek.
O itham iyi değildi kafamda biri vardı ama yakışıkalmaz.
yetkili' nin işini yapmadığını gösteren başlık.