bugün

sosyal medyada gündem olan video.

inanmıyoruuuummm. Yetmiş küfür yaşında adam. Muhtemelen kızından da küçük. Ancak ben kadın erkek beğenisinden ziyade keyifli bir sohbet sonucunda dediğini düşünüyorumahahsjsll.
hatun lokum gibi, adam n'apsın? evet.
Lan bu benim kız. Cansu Canan özgen
Adam haklı beyler dağılın.
sarışın kızı tanımıyorsunuz değil mi?
(bkz: cansu canan özgen)
malum zihniyetin öve öve bitiremedikleri çakma tarihçinin son skandallarından biridir. yazık..

sen kadir abimizin kesip attığı tırnak bile olamazsın..
Bu kadını hatırladım.

A haber de sahte Prof. ile konuşan kadın bu...

Aman hocam dikkat edin.
Hoca ağzının tadını biliyor demek ki.
ilk kez ilber ortaylı ile aynı seviyede olduğumu hissettim, teşekkürler.
Vay efendim hoca, akademisyen kızlara bakamaz..

Adam bekarsa bize ne olum.
Ayrıca haklıdır, maşallah.
Zevksizliği rahatsız etti niyeyse.
hocanın canı can değil mi dediğimdir.
Belki peşine nasıl akıllı kız filan diyecektir. Yahu niye sesli bir sekilde yorum yapsın icinden derdi, yani ben hep öyle yaparım ehehe.
görsel
görsel
ibnelerin sübyancıların libidosu bitiklerin zoruna gitmiş video.

helal olsun hocama.
Buna yürüme diyenlere haksız demek biraz vicdansız yaklaşım olur.

iltifat, latife (ikisi de aynı mana aynı şey değildir) hayranlık ile asılma arasında ince bir çizgi vardır ve tamamen kişiliğinizin ne olduğu olmadığı ile alakalı değil nerede ne zaman söylemek söylememek ile alâkalı bir durumdur; sizi asılan sapık karı kız düşkünü gibi görünüyor olmanız durumu.

Hoca, bu ince çizgiye sokarım diyerek oturum da kapandı sanarak maşallah demiştir.

Sonrasında "maşallah Allah sahibine bağışlasın" mı der "maşallah, yeni nesil kendine bakıyor güzelleşiyor" mu der "maşallah, hem sarışın hem zeki. Oysa güzellik ile zeka kadında nadiren bir arada bulunur" mu der "maşallah güzel kızmış" mı der "maşallah kütür kütür yavru" mu der sonrası afaki...

Bağlantı sonlandı ve cümlenin arkasını bilmiyoruz.
En iyi halis duygular ile söylenmiş olsa bile hiç uygun değil.

Maden de çalışan bir madencinin kömür kokması, kanalizasyon da çalışan bir işçinin bok kokması kadar normal bir durum.
Bakınız gündüz kuşağında yayınlanan kim kimin altına yatmış, çocuk kimden, ihanetler cinayetler haberlerde tecavüzler vs vs vs.

Toplumsal bir dejenerasyon çöküş yaşıyoruz ve bu durum toplumun hangi kesimi olursa olsun her tarafa siyaret etmiş.
Maşallah dan sonra bir sürü varyasyon var yürüyor mu iltifat mi ediyor anlayabilmemiz için.
ne diye hemen saldırıyorsunuz.
belki de, maşallah şuna bak, ne kadar zeki, bilgili bir kadın diyecekti.
Erkek erkektir okusun etsin farketmez.
ilber hoca yapmasa, sen yapsan, ben yapmasam, bu kızlar da keman çalar.

https://youtu.be/NOPQkjg7Kdg?t=314
O kadının karşısında bademci dayı olsaydı bu entryler olur muydu merak ettim açıkçası.
Mea$allall demiş . O olsa ne derdi..
Okusa da erkek okumasa da erkek..sadece tarz farkli.. sari renge zaaf her yerde kendini belli ediyor.
görsel
Kimi yapar yer gök inler kimi yapar yorgan kımıldamaz.