bugün

çok yönlü insanlardır misal ben. (bkz: çok yönlülük)
Hakkında o kadar havaidir aldatır dengesizdir vs dense de bence çok iyilerdir. Neşelilerdir hareketlilerdir çokyönlülerdir. Sevelim sayalım ikizler beylerini.
Olsa da aşık olsak. Zeki ama tembel, yakışıklı ama ilişki yürütemeyen, mantıklı ama tutarsız yani kısaca bütün zıtlıkları bir arada bulunduran erkek ikizler erkeğidir. Severim çünkü çözülmesi en zor bulmaca gibi bir şey. insanı sürekli şaşırtan davranışları hayranlık uyandırıcı.
Beğendiği birini etkilemek için türlü taklalar atabilecek tipler Güler yüzlü eğlenmesini bilen bazen ciddiyetsiz kendini ifade edebilen özgüvenli bireyler oluyor genelde, sizin için çaba sarfedip size kolay kapılmıyorlar siz kapılıyorsunuz. Farklı bir tarzları var shsjsj.
sevilmeye muhtaçtır.
Uzak durulması gereken, tehlike alarmı veren erkektir.
Burçlara inanan geri zekalıdır.
normal olan erkektir.
ikizlere hayat çok zor.
Neşeli ve enerjik erkektir. Değişiklik sever.
Benimdir. Çoğu kişi neden kötü yorum yapmış anlamadım. O kadar kötü değiliz bence.
Hamile kadınların mensubu olmasınlar diye çocuklarını aldırdıkları burç. Ülke tam bir açıkhava tımarhanesi. Oha diyorum.
Kova kadınıyla iyi dost olur. Çok eğlenceli arkadaşlardir. Yanında sıkılmazsınız muhabbeti iyidir.
Kova kadınıyla iyi dost olur. Çok eğlenceli arkadaşlardir. Yanında sıkılmazsınız muhabbeti iyidir.
Bizim yazımızda güzel kışımız da siz giyinmeyi bilmiyorsunuz.
Böyle bir orospuluk göremezssiniz iyi gözlemleyin.
Normal erkektir.
işte benim bu. Tanımlamalarınız yorumlamalarınız mı ? (iyi veya kötü) umrumda değil .
Kibar ve sertimdir. iyi dans ederim, ısrar ederim.
Başka burçlaradan daha fazla sövülen burç heralde. Kime sorsak "bu ikizleri alcaz kafalarını iki lobuna sokcam..." diye birden deliriyor. Keşke ikizler olmasaydım.
kesinlikle kendine derttir. en çok zararı kendisinden görür. şefkatle yaklaşalım onlara.
pisligin tekidir. ayaklari yere basmadigi icin kaypak ve yavsak olurlar genelde. ayni genelleme bu burcun kadinlari icinde gecerlidir. (bkz: göte göt demek) (bkz: bu entry ironi icermemektedir)
ikizler burcu insanları genel olarak şerefsizdir.
Kızları en çok ağlatan erkeklerin burcudur.
ulan yine kime ne yaptık acaba diye bir sigara yakıp, başlığa baktım.
meğer fıtratının tersi nickli * bir yazar arkadaş dengesizliğini ilan etmiş.