bugün

burçlara pek de ilgisi olmayan biri olarak, hakkında yazılanları görünce bayağı şaşırdığım birey. belli bir süre içinde doğduk diye bu kadar da kötü olamayız bence, olmamalıyız yani.
Benimdir.
ise yarayan bi yanini gormedim.
bipolar olma ihtimali yüksek burç.
içinde sürekli kurguntular yaratıp herhangi bir durumda direk karar vermek yerine sürelikli kararsız kalan basit sıradan erkektir.
Uzak durulması gereken burç. Heh anladım seni tanıdım artık dersin bak başka biri oluvermiş, ona alışırsın hop başka bir huyu bu kadar değişken biri görmedim. Ama özlerinde iyi adamlardır.
buyrun benim
nasıl yardımcı olabilirim.
yasaktır kardeşim! ikizler burcu erkeği olmak tehlikeli ve yasaktır!

önyargının tavan yaptığı bir burçtur. kim olursanız olun ne yaptıysanız yapın, burcunuzu söylediyseniz bir taksi çağırıp mekanı terkedebilirsiniz. öncesinde ne yaptığınız hiç önemli değildir. o dakikadan sonra bambaşka bir insansınızdır karşınızdakinin gözünde...

- biraz kendinden bahsetsene...
- ilk ve orta okulun ardından lise okumadan direk üniversiteye başladım, yirmi yaşımı tamamlamadan okuduğum üniversitede ders vermeye başladım, temiz enerji için en randımanlı alternatif akım motorunu keşfettim, daha sonra hayatın anlamını sorgulamak için hindistan'da tek başına dört yıl bir kulübe de kaldım. ordan sean penn'le birlikte bir yıl kaldığım haiti'ye geçtim, ordan japonya'ya geçip savaş sanatları ve zen öğretisi hakkında dersler aldım, dönüşte hatıralarımı ve hayata bakış açımı anlattığım beş kitap yazdım, şu anda yardıma muhtaç çocuklar için bir derneğin yönetim kurulu başkanıyım ve ayrıca, bu gizli kimliğim. geceleri süper kahramanım.
- ayyy... peki burcun ne?
- ee... şey... ikizler...
- kalkalım mı? geç oldu sanki....

ikizler burcu erkeklerine tavsiyem olsun, bir kızla tanışırken şunu deneyin;

- merhaba, ben tanju, ikizler burcuyum, umarım benim biskolatamı seçersin...
Bu başlıktakı entryleri okuyuncaya kadar üretim hatası olduğumu bilmiyordum.
Kısaca bu başlığa göre, leylekler beni bir gün önce getirseydi daha iyi bir karakterim olacaktı.
Teşekkürler sözlük.
Çok merak ettiğimdir. Anlıyorum ben bu adamı oldu derken hiçbirşeyi anlamadığımı fark ediyorum. Dengesiz galiba? Ama yanındayken iyi hissettiriyor.
Ne kadar neşeli, matrak, hızlı öğrenip öğretebilen, eğlenceli bir burç olsa da; kararsızlıklarıyla, ani duygu değişimleriyle, dengesizlikleriyle birçok kadının uzak durmak istediği (aşk ilişkileri için) bir burç.

*ikizler burcu kadını için de geçerli bu.

Bunlar birbirleriyle evlensinler bence, böylece diğer 11 burç olarak bizler rahat ederiz.Gülücük.

Aslında Terazi burcu da az dengesiz değil. Onunla da uyumlusunuzdur, sevgili ikizler burcu.
başarısız bir deneme üretimidir. çöpe lütfen.
Her şeyden çabuk sıkıldığımız doğrudur.
Lakin çift kişilikli ve dengesiz birisi değiliz. Anı yaşamak istiyoruz. Heyecan arıyoruz. Karşıdaki sıkınca da bırakmak lazım geliyor. Kusura bakmasınlar.

(bkz: gova qısları eqlesin)
Garip Zeki biraz cins oluyorlar.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
benim :/
anı yaşayan, saygılı, üstün zekalı kişilerdir.yalnız yaşamayı severler. diğer burçlar genelde bu erkekleri çekemez. çevremde gördüğüm ikizler burcu erkeklerde bu özelliklerin hepsi vardır.

(bkz: torpilli mi lan bu burç)
sene olmuş 2017 hala daha burçlara inanlar var. evet.
dengesiz, iki diye bilinen ama daha fazla ruh haline sahip, cözmekte zorlanacaginiz kisilerdir.
asla ne yapmak istedigini anlayamazsiniz.
uzak durulmasi tavsiyemdir. Üzülürsünüz.
Kova ile uyumu dehşettir ama uzun sürmez*.
yine kulakları çınlatan başlıktır..

tabi gezegenlerin birbirleriyle olan pozisyonlarının, cart veya curtlarının canlının yapısına etki edeceğini düşünen insanlara saygım sonsuz..

bu kadar gariplik biz ikizler erkeklerinde bile bulunmaz..

neyse siz yine de gömmeye devam edin tabii..
Çok zeki olurlar. Tanıdıklarım öyle babamda dahil. Onun haricinde baya sinirlilerdir. Tabi hepsini aynı kefeye sokmak ne kadar doğru bilemiyorum.
En ideal erkektir ikizler burcu. Kendimden biliyorum.
hiçbir fark yok (bkz: ikizler burcu kadını). ne kadar az o kadar mutlu.
zekidir zeki. o iki yüzlü dediğiniz hızlı karar alıp, hızlı karar değiştirebilme yeteneği yani zekadan ondan sizin kafa basmıyor bize.
bir kere karşılaştım normal hayatta.

adam yazdı yazdı.. sonra kendisi engel attı gitti. * :D
ulan başlarda üzülmüştüm ama hatırladıkça gülüyorum.
lan ruh hastası sapık mıyım ben?
neyse bu da böyle bi anımdır.