bugün

Sevmediğim burcun erkeğidir. Tabi ki hepsi karaktersiz değil ama "bana gelenlerin hepsi mi karaktersiz" olur diye hep sorarım kendime?
Dengesiz, düşüncesiz, zeki, sempatik, fazla insancıl, flört etmeyi seven ve daldan dala atlayan ancak aşık olursa çok sadık olabilecek, eğlenceli, sosyal. Aslan burcu kadını ile iyi tamamlar sanırım kendini ancak dediğim gibi ikizler burcu erkeğine katlanmak zor, gördüğüm yerde kaçmayı düşünürüm ve herkese söylerim. Ve bir o kadar çelişkidir ki aşık olduğum çocuk ikizler burcudur.
dayımdır. gerçek bir yavşaktır. *
bir kova burcu olan kişisi olarak kimi zaman kızamadığım burÇ erkeğidir. tamam Çoğu zaman ikiyüzlüymüş gibi davranıyor olabilir tanıdığım kadarıyla ama bence bunun kafa karışıklığından dolayı olduğunu düşünüyorum. Çok fazla her şeye kafa yorduklarından, sabit kalmayı sevmediklerinden belki böyleler lakin yurdum insanı ve daha niceleri buna ben de dahil bazen bu durumu hoş karşılamıyor olabilir. sonuÇ olarak yapacak bir şey yok bu kadar takılı kalmasak daha da iyi olur gibi.
dayımdır. gerçek bir yavşaktır. *
Mütemadiyen iftiraya ve haksızlığa uğrayan ,en asil duyguların burç şeysi *

ikizler kadar başınıza taş düşsün emi *
i'm here baby.
bunun ahlak anlayışı, vicdanı, tavrı karşısındakine göre değişir. karşısındakini iyi analiz edip ona göre davranır. etkiler, çeker. itmek isterse iter. bazılarına göre bu yaklaşımlar karaktersizliktir. ben buna böyle bakmıyorum. duyarlı bir adamına göre muamele şeklinde tarif edebilirim.

ilişkilerdeki sorunlar da tam bu noktadan kaynaklanıyor bence. özellikle kadınlar konusunda; x kişisine karşı çok şakacı hatta laubali olabilen bu herif, y kişisi karşısında oldukça ağırbaşlı, karizmatik hatta romantik hallere bürünebilir. x ve y aynı ortamda olması, bu adamın yarağı yemesi anlamına gelir.

işin üzerinde durulması gereken tarafı şu bence. x'ten, y'ye, a'dan z'ye kadar herkeste paylaşabileceği bir şeyler bulabilmesi. bu haliyle pek çok insana tuhaf, karaktersiz, ne istediğini bilmeyen biri gibi görünür fakat akıllı insanlar anlıyorlar. aptallarsa, yanında gayet mutlu, gülen, eğlenen adama neden ağlamıyorsun benle diyebiliyor.
her insanla, her duyguyu aynı frekansta yaşamak mümkün mü lan.

zaten aklı, yüreği 10-15 parçaya bölünmüş, orada burada unutulmuş bu insanı bir de siz çekiştirip zulme ortak olmayın. varlığının tadını çıkarın, fazla kurcalamayın.
saçmalık üşenmedim okudum hepsini bu çoklu kişilik olayını yalancı sinsi diye çevirmeleri saçmalıgın daniskası zaten geveze bir kısmıdır onu saklar hatta kimseye öyle oldugunu farkettirmez sevdiği zamanda unutamıyor yani ne kuyruk acınız var be azcık insaflı olun düşündüğünde çok normal gelen bişey diğer insanlar tarafından anlaşılamaz anlatamaz kendini ikiyüzlü değildir arkanı döndüğün gerçeği çevirir çarpar suratına susuyorsa yine senin iyiliğin içindir konuşursa delip geçer içini yalan felanda söylemez açık açık konuşur konuşması için emin olması gerek yoksa yüzüne bile bakmaz.
biraz dengesizdirler. *
(bkz: zeki kayahan coşkun)
komple dengesiziz efendim. ama içimizde kötülük yoktur.
Beyler yine bize sövücekler burda hazır olun.

Sahip olduğum en nahoş sıfattır efendim, ikizler erkeği olmaktan iftihar ederim.

ilginç bir gruptur efendim.
korumacıdır.
şahane yalan söyler.
ikna kabiliyeti yüksektir.
gelişmeye açıktır.
yeniliğe meraklıdır. ama yeniliği kontrol altında tutmak ister hep.
lider ruhludur ama bunu alenen sergilemek istemez.
okumayı fazla sevmez. işine geleni,beğendiğini okur. -dünya klasiklerini okuyan bir ikizlere rastlamadım desem yeridir-
üşengeçtir. fakat bir şeyi araştırması gerektiğinde üşengeçliği kenara bırakır.
kafaya bir şeyi koyduysa yapar.
azimlidir.
kindardır.
hafızası çok kuvvetlidir.
sevgisiyle boğabilir.
düşman olduğunuzda eğer birazcık tanıyorsanız ürperirsiniz ansızın ve aklınıza gelir.
nereden çıkacağı belli olmaz.
napacağı belli olmaz.
türlü türlü şey düşünür tek bir kelimenizden.
hızlı düşünür.
fevri hareket etmez -istisnalar hep vardır-.
zayıflıklarını saklamaya çalışır.
gaddardır.
dakiktir. geç kalmaz.
beklemeyi sevmez.
sevdiği insana hep tavizleri vardır.
küçük hediyeler almayı sever.
çok küçük şeylerle mutlu olmayı bilir.
maneviyatcıdır.
gezmeyi sever.
korkusunun üzerine gidebilir.
panik anında sakin kalmaya çalışır.
şiddete meyillidir.
internete düşkündür.
sosyaldir.
kısa yollardan iş halletmeyi sever.
cinselliğe ilgilidir.
ilgi duyduğu konuda bilgilidir.
nettir.
açık sözlüdür.
para hayatında birinci sırada değildir.
bonkördür.
kendisini kullandırtmaz.
çıkarcıdır.
arkadaşlarına ve çevresine güven verir. güvenilirdir.
sevdikleri için dünyayı karşısına alır.

bu böyle uzar da uzar erkeğidir. siz siz olun ikizler erkeğinin en başta sevdiği kadına ve ailesine sonra da dostlarına bir şey yapmayın. etkisi sert olur. fiziksel veya duygusal -ki çoğu zaman her ikisi- geri dönüşü olur.
bizden uzak durun kızlar.
ikizler erkeğiyim diye demiyorum adamın dibidir.
ikizler erkeğiyim diye demiyorum adamın dibidir.
Tam bir piçtir. Ben bile ikizler Burcu kızı olarak böyle söylüyosam anlayın yani. Bugüne kadar anlaştığım hiçbir ikizler Burcu olmamıştır.

O küçük beyinleriyle karşılarındaki insana laf sokup duruyorlar egolarına zıçtığımın apaçileri. Alayının ...
Bir ikizler burcu erkeği olarak söylüyorum.

Anlaşılmamız güçtür.
Benimdir. Gördüğüm bütün ikizler erkeği de piç değildir.
arkadaşsan eğer asla bırakma, sevgili olarak da asla düşünme dediğim burc erkeğidir.
kova burcu kadınıyla iyi bir ikili olduğu söylenen.ben hatun kişisinden pek haz etmem de erkeğiyle henüz karşılaşmadım.
bir ikizler burcu olarak söylüyorum: burç murç hikaye yok öyle bişey.
efendim ikizler burcu erkekleri çok yönlüdür bir sürü işle ayni anda uğraşma eğilimindedir lakin sirayla her işi bok eder.
ikizler burcu erkeği değişken ve tutarsızdir.Ortamlarda ben çok özgürlükcuyum yeaa diye vik vik dolanir ama konu sevgilisi,kız kardeşi olunca dibine kadar hayatına karışır.
Bu çüklü ikizler burcu kişileri farklı olmak uğruna her boka muhalefet olurlar ama tutarsız olduklarindan komik görünürler dışarıdan.
Tabi ki hepsi böyle değildir mesela ben değilim.Ama hiç bir ikizler burcu erkeği bunu kabul etmez tabi.
alabildiğine geveze, ama bir o kadar da kültürlü olurlar. severim kendilerini. rakı sofrasında falan ortam şenlenir onlarla.