bugün

bi sike yaramazlar. sadece kafa sikerler.
nereden mi biliyorum, bütün arkadaşlarım öyle söylüyor.
Normal bi insan evladidir.
(bkz: sikintininuckurayaptigibasinc)
girdikleri ortamda gözüne kestirdikleri bir hatun varsa, o hatun gece kafasını yastığa koyduğunda ikizler burcu erkeğini düşünür.
konuşmayı fazla seven, bir başladı mı susmayan erkeklerdir.
denge denen nimetten nasiplerini almamış güruhtur.

ön yargı kötü bir şeydir.
dengesiz, kendine güveni gereğinden fazla olan, aşık olmaktan korkup n'olursa olsun sadakatsiz olan erkektir.
psikolojisi sinüs'le çarpılmış erkek modelidir. sabit bir ruh hali yoktur. her zaman istedikleri bir şeyin tersini dışarı yansıtmaya çalışırlar, çünkü birşeyleri zihinlerinde görünce asla gerçekleşmeyeceğinin farkındalardır. zevkleri periyodik olarak gider gelir. bir işe büyük gazla başlayıp bir süre sonra o işi düşündüklerinde bile kusacak gibi olurlar. örneğin bir an gelir "off şu şarkıyı dinlesem süper olur" der, şarkıyı açar iğrenç gelir, bir de bakar ki 3 saattir winamp başında şarkı değiştirmekte, sevdiği bişey bulamamaktadır. aynen gerçek hayatında yaşadığı gibi. hep ideal arayışındadır fakat idealin nolduğunu kendisi de kestiremez. o yüzden devamlı farklı fikirler üretir. ikizler burcunda zorla güzellik asla olmaz. kısıtlandığı ya da o ankinden farklı bi psikoloji içerisinde girmeye zorlandığı zaman ilk başta bir baş ağrısı sonrasında öfke, ardından ise çevresine saldırı durumları başgösterir. bu yüzden ruh hali grafiğini çıkarıp, psikolojik durumlarının periyodunu bulmalı ve gelecek günlerde nasıl davranması, ne yapması gerektiğini o grafiğe göre belirlemesi gerekmektedir. aslında belirlemek kelimesi ikizlerin sözlüğünde yoktur, çok iyi planlanıp belirlenen şeyi birkaç saniye içinde değiştirebilir.
erkek orospusu olur bunlar genelde.
--spoiler--
olağanüstü meziyetlerle donatılmışlardır bu burç erkekleri.

şöyle sıralanabilir :
1- kıvrak bir zekaya sahiptirler. sadece bu özellikleriyle bile etkileyemeyecekleri varlık yoktur.
2- bir anı bir anını tutmaz, ağlarken hemen kahkahalara boğulabilirler.
3- konuşmaları, ikna kabiliyetleri insanüstüdür.
4- her şeyden az da olsa anlarlar. çabuk bıkma, soğuma gibi olumsuz özellikleri olmasa her işte %100 başarılı olurlar.
5- çok hızlı düşünürler. çok çabuk karar verirler. verdiği anlık kararlar olumsuz yönlerinden biridir ama her zaman ikizler burcu erkeği için bir b planı vardır.
6- bazen çok sikindirik bir nedenden küplere biner, bazen atom bombası patlasa da umurlarında olmaz.
7- anormal olanları dışında güleryüzlüdürler. zaten bu özellikleri sempatik olmalarında başlıca etkendir.
8- kinci değildirler. kendisi hakkında sui zan besleyenleri bile sevebiliteleri şaşılacak, şaşırtacak derece yüksektir.
9- en önemli özelliği de şudur ki, herşeyin aşırısı bu burcun erkeklerindedir.

(birinci hudaverdi, 23.06.2011 23:37)
--spoiler--

karar verme maddesi hariç tamamen beni anlatan ve burçlara asla olmayan ilgimin, bir anda dikkatini çekebilmiştir.
babamdır o erkek. ama ikizler erkeğinden uzak durmak isterim. çok değişkenlik bana göre değil.
uzak durulası erkektir. aşık falan olacaksanız aman aman. şizofren gibi bişey bunlar her yerde belli ederler kendilerini.
(bkz: alayına gider)

edit: evet, ikizler burcuna mensup bir erkegim.
bende ikizler burcu erkeğiyim fakat hiçte böyle yazılanlar gibi kötü olduğumu düşünmüyorum.Tamam değişken olabiliriz ama kişiden kişiye farklılıkta gösterebiliriz.Bi kere sevdik mi gözümüz hiçbir şeyi görmez.Değer mi ? sonuna kadar veririz. Sevdiğimiz mi sonuna kadar arkasından koşarız.Bukadar basite indirgenicek bi burç değildir.
burçlara göre yaşayan kızlar oldukça ikizler burcu erkeklerinin çekeceği vardır ben de başta olmak üzere.her allahın günü bilgisayarın başına geçip burç yorumları okuyan kızdan ne beklersinki.
erkeklerin, %95'inin yükselen burcu ikizlerdir. hepsinin kötü gün 2. yüzü vardır. tabii nabza göre şerbet verenleri de vardır. tarihte bazı kızlar haketmiştir 2 yüzlü erkekleri.
ikizler burcunun dengesiz olduğunu söylerler...
eğer doğruysa erkeğinin de dengesiz olabilme ihtimalini göz önünde bulundurup daha da dengesiz davranmamız lazım! eh ne de olsa deli deliyi görünce çomağını saklar demişler...
bunu sosyolojik bir araştırma olarak sadece genç kızlarımıza bilgi vermek amaçlı hiçbir kişisel çıkar vb...gözetmeden hemen çalışmalara başlıcam.
Yeter lan artık kötülemeyin ikizlerim deyince kızlar kaçıyor diyen erkektir.
iYi yemek yaparlar.
bende ikizler burcuyum..biraz utangaclar olurlar zekidirler ve cok hızlı düşünüp hareket edebilirler
hakkında hiç yorum yapmadığım erkeklerdir.
görmedim, bilmem ben. hayır bilsem ne, yorum yapacak kadar konumuz mu oldular yani?
peh.
hoho durdurup da burcunu da sormadım açıkçası.
yazın doğmuş olduğunuza tekabül eder ki bu da güzel bir şeydir.
insanlara olan merakından acımasızca onların zaaflarını yakalayan, zeki, sadece kendi burçlarının kadınlarının ayak uydurabildiği ölçüde değişken , hayatı oyun zanneden bir erkek modelidir. zaaflarınızı yakalarsa kullanacağı muhakkaktır.
Gözlemlediğim kadarı ile, çevresindekilere rahatlık hissi aşılayan fakat içinde fırtınalar kopan erkek tipi. iyi arkadaştırlar lakin her an değişecekmiş gibi davranıp ipleri ellerinde tutmaya bayılırlar.
Çok karmaşık tipler imiş özünde.
tek kelimeyle; yorar.
zeki olduklarını yalanlayacak değilim ama onlara iki yüzlü demekte az gelir. günleri günlerine bırakın dakikaları dakikalarına tutmayan insanlardır. bir gün size dünyada ki en yakın insanlarken, ertesi gün hiç tanışmamışsınız muamelesi yapabilirler.