bugün

Ancak ve ancak ülkemizde vuku bulan içler acısı hadise. Adamın uluslararası bir başarısı bile yok ama yıldız kabul ediliyor.
paramız yoh abey alamıyoz diyemeyen galatasaraylılara rvp dert olmuştur. zira rvp yıldız değilse sizinde burak yılmaza sneijder e yıldız deme hakkınız hiç yoktur. fakat biz beynimizle konuşan fenerliler olarak sneijdere de rvp yede yıldız deriz.
sneijder van hoojdonk ve van persie gibi adamların yanına kuyt'u koyup biz sizin gibi değiliz diyen fenerlilerin yaptığıdır.

amk kuyt ne alaka lan ? tamam iyi adam düzgün adam da yazdığın adamların yanında kuyt kim ama yok fenerde oynadı ya kral topçu amk.

neyse fenerli kafası işte. ahahha hala gülüyorum kuyt'a yıldız topçu dedi.

ama aklına enteresan bir şeklide Frank de Boer gelmedi ahaha. komik la bu fenerliler. bir de iyi bir şey yazıyormuş tripleri yok mu ahaha.
biraz önce bir gs linin milan baros a yıldız dediğini okudum. 3 derece miyop vardı 8 dereceye fırladı amk hastane ücretini karşılatcam ibneye.
sneijder nasıl ikinci sınıf topçu anlamadık gitti, adam şampiyonlar ligini alıp öyle geldi daha ne yapacaksa.
Kuyt a yıldız diyenlerin bu persi midir her ne boksa ona da yıldız demesi gayet normal.
geselilerin işidir. bu arada kuyt sneijder yıldız ama rvp süper mega yıldızdır.
bir yurdum gerçeği daha. arkadaş nedir bu aşağılık kompleksi anlamadım gitti. lafta her şeyin iyisi bizde ama iş uygulamaya gelince durum ortada. kimsenin siklemediği bi ülke...