bugün

içimden sövdükçe fenalaştım ve kendimi sokaklara atmaya karar verdim.
yola çıktım bir de ne göreyim...
van gölü canavarı karşımda.
van'dan buraya nasıl geldiğini merak ettim. ve sordum, datlum napiyin burda yuaa?
ben van' da değilim bunun ne işi var burada derken canavar kuş olup uçmasın mı...
bi' gün yazarsam roman olur. *
ve birden durup düşündüm ve dedim ki bu başlık bu entryler, inci çocuğu koymuş resmen...
ama ama güzel oluyor yazması, nereye kadar gider ki dedim sonu hem ben ne yapıyorum lan van şehrine mi gitsem acaba ?
burada daha fazla duramam dedim ve atladım otobüse.
gidiyorum tüm rüzgarlar senin olsun dedim canavara...
van'a doğru giderken tomofilin lastiği patlayıverdi. o an düşündüm ki bu romanın sonu yok silin gitsin.
eşekten adam olmaz, uludağ sözlükten yazar olmaz .
giderken de giderem vana doğru oy aman aman aman türküsünü söyledim.
oradan da vazgeçip güney tarafa doğru inmeye karar verdim. sonra ondan vazgeçip yolda gördüğüm kızı çevirdim ve...
bir tokat atıverdim. kız çok şaşırdı.
allah'tan kız hamile kalmamıştı. çünkü ben elimden boşalıyordum.
panel van minübüsümle van yollarına düştüm tekrardan. vandallarla karşılaştım sonra.
vanayı açtım su sıktım üstlerine. hissiyatım taaa van yaptı. yay van bir göl gördüm sonra. van münit dedim kendi kendime. de vansal bir göldü, van ilya gibi bembeyaz kuşlar uçuyordu üstünde. pier van hoydonk ta ordan gçmüş deiler kuş misali. sonra biri geldi bu ne biçim yazı dedi hay van lık yapma dedi. kestim sonra saçmalamayı.şimdi sa van oranın gelmesini beliyorum. *
lakin peşimi bırakmadı talihsizlikler. girdim bir hamama.
hamam taşı kafamda kırıldı oradan hastaneye gittim 38 tane dikiş attılar kafama artık istemesem de inzivaya çekilmek zorundaydım.
biri zehirliydi.
biri de çürükmüş o da bana denk geldi.
çürük elmanın içinden bir not çıktı, justin bieber yazmıştı.
hemen telefonumu elime aldım ve justin bieber'in numarasına baktım. Evet, oradaydı... Mesaj attım ancak cevap vermedi...
sonra dedim boşver elin velediyle mi uğraşıcam?
ve olamaz, ben hastanede yatarken dünyayı ibne zombiler basmış lan hanımın başına bir şey gelmez inşallah...
tam ibne zombilerden biri hastaneye girdiği sırada justin aradı.