bugün

Günün sonunda yanınızda kimse kalmaz. Bir kararsızlık varsa eğer seçim yapmak söz konusu oluyorsa ikisinden de hayır gelmez.
Tost olursunuz.
ikisini de kaybetmenize neden olur kendimden biliyorum.
Üçüncü kişi olaya dahil edilirse sorun morun kalmaz.
Hayatımın hikayesi sanırım.

Erkekler çok yetersiz olduklarından da olabilir.

Hep böyle iki kişi oluyor mesela biri başarılı, diğeri komik, biri tatlı, diğeri yatakta iyi, biri gülümsetiyor, diğeri saçımı okşuyor, biri ağlarken sarılıyor, diğeri tek koluyla beni havaya kaldırıyor falan...

Aradığım şey hep iki kişide... noğlur bir erkek olsun artık hayatımda ya. Böyle hem çok yorucu hem de üzülüyorlar doğal olarak.

Edit: literally.
iki kişi seven iki defa ölürmüş cümlesini akla getiren durumdur.
Seçim yapmayın ikisini de kaybedeceksiniz nasıl olsa o yüzden şimdiden ikisini de çıkar hayatından garantiye al daha az üzülürsün.
Eğer iki kişi arasında kalıyorsanız; ikinciyi seçin. Çünkü birinciyi gerçekten sevseydiniz, ikincisi olmazdı. - Charles Bukowski
Genel olarak penetration ile acı şekilde son bulur.
Anne ile eş ya da anne ile baba arasında kalmak en fenasıdır.

iki taraf da ucundan tutup insanı don lastiği gibi çekip dururlar.
Ne onun kalbi kırılsın ne öteki gücensin diye çabalarken tüm ayarlarınız bozulur.

işte o an şeytan der ki:
- Karışma olumm yesinler birbirlerini, ete para vermesinler, sen keyfine bak.
Bence bu sefer şeytan haklı beyler!
Tost olursun...
2 ciyi seçmek gerekir sanırım
Çünkü 1 ciyi seçseydiniz 2 ci tercih bi ihtimal olmazdı.
Galiba benim içim fesat.
Sakıncalıdır, tavsiye etmem.
Sasha grey adli emekcinin cok fazla basina gelen durum. Double penetrationlarin vazgecilmez ismiydi senator sasha reyiz.
Dostum sen çok yanlış gelmişsin ya. Cık cık... Tabiki de ikincisini seçeceksin. ilkini sevsen ikinciye meyletmezsin gibilerinden bir söz ettiydi şair.
2 hatun arasında kaldım, sonuç 2sini de kaybettim. en iyisi tercih yapmaktır.
Kaypaklıktır net. Bi kişiyle ilgileniyosanız diğer insanlara kör olacaksınız. Kadınında erkeğinde adam olanı makbuldür. Profesörünüz konuştu şimdi dağılın.
sandviç pozisyonudur dikkat etmek gerekir yoksa olacakları siz tahmin edin bu konu hakkında çok film yapıldı.
iki kişi arasında kalınıyorsa üçüncü kişi aranmalı, üçüncü kişi seçilmelidir. herhangi iki kişi arasında kalmak demek, ikisinin de ağır basmaması demektir. sad but true hacılar. o iki kişiden biri seçilesi olsa zaten iki kişi arasında kalınmaz.
Eğer bahsi geçen kişiler profesyonel judocuysa acı verici tecrübedir.
2 mecburiyet yada 2 sevgi veya 2 korku arasında kalmak, gerçekten zordur.

daha az mecbur olan ama huzur veren, daha az korkulan ama daha fazla sevilenden vazgeçilir, içinizden bir parçadan ve hayallerinizden, umutlarınızdan feragat edilir.

böyle bir olayı yaşamış insan eskisi gibi hayal kurmaz, umutlu olmaz, karamsar ve diken üstünde oturur, bir zaman gelir lehine vazgeçtiği, mecburiyet ve korkudan dolayı tercih ettiği insana zarar verir.
Threesome sevenlere mahsustur. Erkek adam bir kadını sever.
Şöyle bir şarkısı mevcuttur.
http://m.youtube.com/watch?v=pAXDTvdn74c
zor bir durumdur. ama kesinlikle biri yürekle bir diğeri mantıkla sevilir. sen sadece arada kaldım sanırsın. oysa ya mantıkla ya da kalple hareket etmek lazım olur. en iyisi bir süre yalnız kalarak, uzak durarak kimi özlediğini farkına varmak. o zaman bu seçenek %100 teke iner.