bugün

bi türlü karşılaşamadığım, bulamadığım kız modelidir.

kolay kandırılırlar zaar.
1970 te kalmıştır.
(bkz: bizim bir arkadaş)
üstelik bu kız modeli yaşadığı her olayda aynı hatayı yapar hiçbir zaman uslanmaz.
ilgiye muhtaç kız olabilir.
-allah belanı versin, adi herif, vıdı vıdı..

+dursana bi, sen zayıfladın mı?

-ne, ayh, öyle mi diyosun? zayıflamış mıyım? bana kilo aldım gibi geliyor ama vıdı vıdı.
iki güzel söze bir insanın kanması için güzel sözlerin yalan olması gerekir tespitini yaptıktan sonra ilk ihtimal kızımız biraz saf ve gerizekalı olabilir. sen kate upton'a beş çekersin şeklinde geliyorsa delikanlımız ve kızımız buna kanıyor ise tanımız doğrudur. adamımız sen çok hoş birisin seninle zaman geçirmekten keyif alıyorum şeklinde genel geçer laflarla çıkıyorsa meydana kızımız bunun yalan olduğunu bilse bile kendini inandırmaya çalışabilir. ilgiye ihtiyacı vardır. ama buna kendini kandırmak denilmelidir. ergen bir kız olma ihtimali vardır.
tanım: bir hanım kızımızın modelidir.

(bkz: gerizekalı ergen kızlar)
aklı çalışmıyordur. evet.
Belki güzel sözler duyamaya ihtiyacı vardır. yalandan da olsa birinin ona güzel bir şeyler söylemesi onu mutlu eder. Belki bile isteye kanar..
Burdaki bahsedilen sozlerin dogrulugunu yanlisligini enini boyunu olcemiyosaniz zaten isiniz yas sevgili kizlar.

Sorgulamadan, ikna olmadan inaniyorsaniz zaten kaziklanirsiniz. ki kadinlar genelde kaziklar ama herif kandiriyorsa hap yutulmustur. Yok, herif dogru soyluyor, cidden guzel goruyorsa da sakat durum. Cekemeyenler illaki olur, ay bilemiyorum tatlim guvenme cart curt diye diye akil bulandirilir, eldekinden de edebilirler. Hatta yetinmeyip sonradan gidip herife sulananlari da duyoyoruz, sadece duyuyoruz.
"alıyım mı seni yawru" gibi cümleler kuran, baba parası yiyen kekoların elinde harcanabilecek kızdır.
Söylediği kişinin gözündeki değere bağlıdır.
"tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır!!"....normal olan modeldir.

tatlı dil sadece kadınları diil, erkekleri de çok etkiler- hepimiz bunu iş hayatımızda bariz yaşarız- genelde iyi göt yalayanlar iyi yerlere gelirler. üstelik onları oraya getirenler de erkektir- ve ibne falan da diildirler.
Ulan bu benim bakın dellendim yine 22 yaşındayım erkek arkdaşım olmadı hiç siz şerefsiz erkekler her zaman yok ben öyle değildim yok ben şöyleyim diyorsunuz eee sonra ortada yoksunuz hiçbiriniz 5para etmezsiniz ve hepiniz aynısınız. Bizim temiz güzel duygularımızla oynuyorsunuz size diyceğim tek şey elbet sizinde bi kızınız ve kız kardeşiniz var onun kandırılması hoşunuza gider mi?
kandırılmak isteyen kız modeli de olabilir. kızları saf sanan saftır.
hadi kız saf diyelim , mutlaka " inanma seni sikecek" diyen kankaları vardır.
Sorun kanan kızda değil, iki güzel sözü kandırma için kullanan, erdemlerini klozete atıp, sifona basmış insan müsveddesindedir.
Kötülüğün, iyiliği ezip bir de üstüne aşağıladığı boktan bir süreç yaşıyoruz.
benim bu. Cidden hani böyle bi yoklama evresi olur sonra karşı taraf vazgeçer gider ya. Ulan ben arkasından baya acı çekiyorum. Aşık olsam terkedilsem ne hale geleceğimi tahmin bile edemiyorum. Bu da beni korkutuyor.

Gerçi anormal değil bence. Sanırım geçen sene ortasındaydı, bayıldım mutfakta. Ayıltmak için saçlarımı okşadılar "valeria.. uyan kızım, hadi kızım." Diye. Çok hoşuma gitti laannn. oha çok güzel diye düşünerek uyandım.

Hani bu olayı bayılınca tadan biri olarak üstelik yaşça büyük birinden, bence bana ve benim gibilere sevgi konusunda yalan söylenmesi büyük zalimlik olur. yapmayın.

Bi daha yemeyeceğim diyorum ama yerim bence.

Edit: imla.
Samimi biridir.
Kendisi böyle sözleri sadece inanarak sarfettiği için karşısındakiler de öyle yapıyor sanır.
Kazık yiye yiye Bir süre sonra Sırf kül yutmamak adına artık samimi olana da rol yapana da aynı duyarsızlığı sergilemeye başlar. Sonra acaba ayıp mı oldu? Robot gibi mi davrandım diye içi içini yer?
iki yüzlü samimiyetsiz tipler insan ilişkilerinin içine ediyor.
Sevgiye aç kızdır.
Çükünün zevkini düşünen ahlâk yoksunu tarafından üzülecek olan saf kızdır. sonra ondan bir canavar çıkarıp gelip burada ağlıyorsunuz hergeleler.

Sen onu boş ver de tezkere çıkarıyor sizinkiler. Kuzey Irak'a ölmeye öldürmeye gönderecekler. O konuda ne diyon?
acaba kız mı kandırılıyor yoksa erkek mi diye sorular doğurur.
herkesi kendisi gibi iyi niyetli zannedebilir. kişilik olarak böyle bir insansa insan seçmeyi iyi bilmesi tavsiye edilir.
Karşılaşmadığım kız modelidir yoksa iki güzel söz bizim işimiz.
Külliyen yalan.

Kadın cinsi yavşaklığını piçliğinden emin olduğu ibiş puştların yalandan söylediği sikik sözleri onların altına yatma bahanesi olarak güzeller.

Tabi bunu da saftirik genç erkeklere karşı. Yoksa kız kıza kadın kadınayken hepsi bilir ki en çok hava basmayı sağlayan ve amlarına götlerine en sağlam basanlar yavşağın götleğin önde gideni oldukları için birinci tercihtir.
işte şuraya söylüyorum ve yazıyorum: "iki güzel söz", ama buna kanacak kızlar sözlük'de oturmuyor.