bugün

kuguş digiligi bigiligip igikigi digil bigiligiyogorugum digiyegen tügürk gigibigidigir. gügüldügürügür.
dil dediği bulunamayan dll dosyasıdır. dil sürçmesi yaşamıştır türkçe aksandan dolayı.

(bkz: aradığınız dll dosyası bulunamadı)

not: ha bu arada 3 dil biliyorum. hani altta bazı parazitler gördüm de o yüzden yazayım dedim.
haklıdır. bir türk olarak bunda ayıplanacak birşey olmadığını söyleyebilirim. oda bir dildir.
türkçeden başka dil bilmeyenlere dert olmuş kürttür.
Tek hücreli yaşam formlarına dert olmuş kürt tür.

Amk daha ana dilini doğru düzgün konuşamaz elin kürt ünün diline laf eder.
Amk bi beyin hücreniz olsa yalnızlıktan ölürdü.
(bkz: Komik kürt) Şakacı seni.
bildiği diğer dil,
ar yu diskodur.
kendi dilini ingilizce kudretinde geçerlilik ve tercih edilirlik sahibi zanneden komiğin bahsettiği kürttür.
yalan mi amk cevabi hazirdir. kurtce ye dil demeyenler kurtce bilmediklerinden cahillik yapiyorlar. kabullen amk kurtce bir dildir ve kurtler bu dille anlasiyorlar.
kıskandıran kürttür.

ana dili kürtçe olan bir insanın türkçe öğrenip konuşması onun ikinci bir lisana sahip olduğunu gösterir.

çoğu insanın ikinci bir lisanı bilmediği düşünülürse bu durum kıskançlık sebebidir.
eşek dilini çözmüş olabilir. malum çok içli dislilar.
kendi konuştuğunu dil olarak kabul eden soysuz,cahil bir insan türevinin beyanıdır.
canım memleketimde kürt aşağılama dönemi ne zaman bitecek? abd bu olayı aşalı yıllar oldu. kimse zencilere bu tarz insanlık dışı ırkçı söylemlerde bulunmuyor. bizim memleket kadar ırkçı birde almanlar var işte.
Bir de dövlet ona bakhmiyirdir. Tililili yazık yaa.
hangi dilleri biliyorsun sorusu sorulduğunda, türkçe ve kürtçe diye cevaplama olasılığı yüksek insandır.
yabancı dilim Türkçe diyen kişiyle aynı olma ihtimali yüksektir.
bazen iş başvurularında cvlerine de yazarlar bide utanmadan.