bugün

bazı durumlarda bir cep telefonu kullanmak kadar gerekli bir eylem.

sosyal ve duygusal ilişkilerden kaynaklanan bir durum aslında. misal sevgiliniz ve ailesi avea kullanıyorsa sizin de aileniz vodafone kullanıyorsa ikinci bir telefon şart oluyor.
bir cebine telefonu koyduktan sonra, öteki cebin bozuk paralarla işgal edildiğini gören, onu da doldurandır. 2 güzel telefon parasını 1 güzel çift sim kartlı telefon alsa daha az radyasyona maruz kalırdı. daha çok yaşar, kroluğun iki telefonluluktan farklı yönlerine el atardı.

ha servis şoförüdür, aynı anda 2 farklı yerden aranası insandır. o ayrı.
(bkz: 3 cep telefonu kullanmak)*
ikisinde de kontör yoksa bi boka yaramaz.
arkadaş çevresinde hava atmaya yarar.işin gerçek yüzü fatura gelince anlaşılır.
biri şirket telefonudur, diğeri şahsi telefondur. gayet normal bir durumdur.
2 manitası olan kişilerin yani çift dikiş gidenlerin manitalarının biri başka operatorden biri başka operatorden olduğu için taşınan telefon.
iki hattı olup da çift hatlı telefona parası yetmeyen insan modeli işte o benim.
dördüncü el.
evli olan erkeklerin karılarından gizli yaptıkları olaydır. aslında çift yaşamı olan ya da evliliğe adapta olamayan insanların yaptıklarıdır. sebebi de yakınlaşamamaktır. ama telefon her kapıyı açar. yani ben öyle düşünüyorum. kullanmadım ama. evli bir arkadaşım karısından gizli kullanıyor. adam bunu konuşmak istediği ama konuşamadığı kişiler için yapıyormuş. dediğine göre tabii.
birine param ancak yetiyor ikinci telefonun bir de içine konulacak hattı tlsi var. lan niye aklıma önce masrafları geldi be. niye fakirim lan.