yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
nickiyle bizlere sözlüğün varoluş sebebini hatırlatan yazar.
bana mesajla diyaloglar gönderen kişi derdi nedir anlamış değilim ama bana takmış durumda. çokta heyecenalı bir çocuk.
bakalım daha neler olacak..
uzun bir süre önce, bursa'da bir zirvede sohbet ettiğimiz yazar ağabey, lakin sonraları kendisinden bir ses seda çıkmadı..
bir entryde benden bahsettiğini düşündüğüm, ama tespitlerinin çoğu yanlış olduğu için herhalde başkası hakkında yazmış diye düşündüğüm yazar. kimseye entrylerimi beğendirmek zorunda olmadığımı belirtmek istiyorum, özellikle de böyle garip ve olaylara tek yönlü bakan kişilere...
entryleriyle buraya çok şey kattığı aşikar.
gammazlamaktan sorumlu sözlük yazarı.
yüz hatları ve saçları yaptığı meslekle % 100 uyuşan, hatta ben sınıf öğretmeniyim dese -" hadi ordan sende ancak fizikçi olur." diyebileceğim. keyifli ve kelebeklere takmış durumda olan yazar. o yazsın, biz okuruz.
konuşmayı seven meslektaşım. oldukça sıcak kanlı. yanına gidildiğinde çekinme huyunuzu birden unutturan yazar.
beşinci nesil yetkili
#14542515 tebrikler.

"ilk kez çocuk parkında öğrendim hayatın aslında bir oyun olduğunu. Her gözüme kum kaçtığında daha da büyüdüm. Salıncaktan düştüğüm de oldu ama sallanmaya devam ettim. Birisi gözümde yaş görürse hep "-kum kaçtı." dedim. gerçek sebepleri ve güçsüzlüğümü kendime sakladım tıpkı başkaları gibi. Büyüdüğümdeyse oyuncak oldum..." *
(bkz: beşinci nesil çaylak).
mesajıyla beni sevindiren, yazmak için motive eden yazar.
her yönüyle çok iyi bir insan,bana hep yaptığım ve yapacağım şeyleri sorgulamayı öğreten insan,örnek aldığım ve muhabbetinden hiç kimsenin sıkılmayacağı insandır kendileri.
aydın ve çağdaş bir yazarımsı. ona değer verin, onu sevin, yanaklarını falan sıkın ne bileyim. bunları yapıp kendinizi sevdirdikten sonra da diyin ki hiç kimsenin toplumu çağdaşlaştırmak gibi bir sorumluluğu olamaz. biraz ufkunu falan açın işte azizim.
http://www.youtube.com/watch?v=amLungGziP0 parçayı armağan ettiğim dost yazar.
ne zaman bana mesaj atsa yüzümde kocaman bir gülücüğün olduğunu farkettim. ayrıca çok pozitif ve inanılmaz kibar olanda bir yazar kendisi.
hakkımda yazmış olduğu iltifatlar için kendisine müteşekkir olduğum ve misafirperverliğimi abarttığını düşündüğüm yazardır. son derece hoşsohbet ve vefalı biridir. insan gibi insandır. hayatı sorgulamayı sever, düşünmeden yargılamayı sevmediği kadar. ayrıca hayatınız boyunca ender rastlayabileceğiniz harikuladelikte bir çizim yeteneği vardır.çok güzel karikatür ve resim çizer. kısacası çok naif ve kabiliyetli bir insan. ancak malesef kendini tam olarak bulamamış, kendisiyle hala tanışmamış olduğunu düşündüğüm ve kendini gerçekleştiremeden yitip gitmemesini yürekten temenni ettiğim fizikçi yazar
sanırım kemalist. evet.
desteklediğim yazar.
desteklemediğim yazar.
desteklenmesi gereken yazardır. çok güzel çizimleri var başarılar diliyorum kendisine.

ancak oy verebileceğim yeri göremedim? mesajla iletirse bir arkadaş sevinirim.

ek: tamamdır. ben anlamamışım. facebook eklentilerini beğenince oy vermiş oluyormuşuz. yalnız gelişmelerden verilen bağlantıları beğenin diğerlerini de beğenirseniz değişen bir şey olmuyor.
sözlüğümüzün ender karikatüristlerinden. sonuna kadar destek hep destek.

böyle bir durumda her zaman bok attığımız inci sözlük ne yapardı? o karikatürü birinci yapana kadar uğraşırdı peki biz?
bizim neler yapabileceğimizi göreceğiz. bakalım beğenmediğimiz inci sözlüğün yarısı kadar olabilecek gücümüz var mı?
şimdi tüm karikatürler mi bu arkadaşın yoksa o prangalı olanla serumlu olan mı ben anlamadım elma kurdunun verdiği 3 linki de like yaptım hadi hayırlısı.
koydum tekmeyi kapıya daldım içeri bastım artı oyu karikatürlerine.